Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi në shitje në gjithë Kosovën - Prishtinë, Gjilan, Mitrovicë dhe qytete të tjera

Prishtinë , 8360
Prizren , 2746
Gjilan , 2261
Pejë , 1487
Mitrovicë , 1366
Ferizaj , 1280
Gjakovë , 1013
Lipjan , 441
Shfaqni të gjitha
Po kërkoni shtëpi në shitje në Prishtinë, Gjilan, Mitrovicë, Pejë apo qytete të tjera të Kosovës? Mos kërkoni më tej! Listat tona gjithëpërfshirëse të shtëpive në shitje plotësojnë nevojat tuaja specifike.

Realizoni kërkimin tuaj për shtëpi në kategorinë e MerrJepshtëpi në shitje” për të gjetur shtëpi të bukura e moderne në zemër të Prishtinës ose një hapësirë ​​të qetë banimi në qytete të tjera të Kosovës.
07 Gush 06:38
Linku:
Shtëpi , Mitrovicë

Shtepia ne shitje ne Shipol 004915751636169

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
20 Sht 02:59
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Shtepia ne shitje

140 000 EUR

Numri i dhomave: 9
15 Sht 20:10
Linku:
Shtëpi , Prishtinë

Shitet një pasuri e pazëvendësueshme në zemer të Shtojit/Ulq

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 09:30 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia 300m² ne lagjen Emshir. SHTËPIA ka Dy hymje

Numri i dhomave: 9
Sot 09:30 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtëpia 245m² me Leje ndërtimi me kopje plani

Numri i dhomave: 6
Sot 09:30 Shtëpi , Prishtinë

SHITET SHTËPIA 222m²

Numri i dhomave: 5
Sot 09:30 Shtëpi , Prishtinë

SHITET SHTËPIA NË LAGJEN ARBËRIA 310m²

Numri i dhomave: 5
Sot 09:30 Shtëpi , Prishtinë

SHITET SHTËPIA 270 m² me 5 ari është mundësia edhe 10 ari

Numri i dhomave: 7
Sot 09:29 Shtëpi , Prishtinë

SHITET SHTËPIA 350 m² me 5 ari Tokë

Numri i dhomave: 7
Sot 09:29 Shtëpi , Prishtinë

SHITET SHTËPIA 210m²

Numri i dhomave: 5
Sot 09:29 Shtëpi , Prishtinë

SHTËPITË ME ÇELSA N'DORË me nga 175m² dhe 168m²

Numri i dhomave: 4
Sot 09:29 Shtëpi , Prishtinë

Shitet Shtëpia me 59.9 ari , 80m gjersi buzë asfalti

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Sot 09:29 Shtëpi , Prishtinë

SHITEN DY SHTËPI ME NGA 230 m² dhe me nga 3 ari truall.

Numri i dhomave: 5
Sot 09:29 Shtëpi , Prishtinë

SHITET SHTËPIA 186m²

Numri i dhomave: 5
Sot 09:28 Shtëpi , Prishtinë

SHITET SHTËPIA 140 m² e ndërtuar në 2,2 ari truall

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 08:56 Shtëpi , Prishtinë

Shiten dy shtepi me nga 6 ari ne Hajvali

Numri i dhomave: 5
Sot 08:56 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje" Çagllavicë - Prishtinë. - ne lagjen Qendre

1 450 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 08:55 Shtëpi , Prishtinë

ShTEPIA NE SHITJE PREJ 350m2 PRISHTINE

370 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 08:48 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia afer Rezonances

273 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 08:41 Shtëpi , Mitrovicë

��20 Ari Truall nKoshtov + 1 shpi banimi iBri

11 111 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 08:40 Shtëpi , Mitrovicë

��Qmimi shum i volitshem 3 x Troje nga 6 x ari se

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200

Gjeni shtëpi në shitje në gjithë Kosovën


Po kërkoni shtëpi në shitje në Ferizaj, Gjakovë, Vushtrri, Podujevë, Klinë apo shtëpi në shitje Fushë Kosovë? Zbulo një gamë të gjerë opsionesh nëpër qytete dhe lagje të ndryshme në Kosovë, të gjitha në dorën tuaj.

Platforma jonë e lehtë për t'u përdorur ofron një përvojë të pa ndërprerë, duke ju lejuar të filtroni dhe pasqyroni kërkimin tuaj në bazë të preferencave tuaja. Pavarësisht nëse jeni të interesuar për një shtëpi një katëshe, apo një më të madhe me pamje të mahnitshme, ose afërsi me komoditetet lokale, atë do ta gjeni në MerrJep.


Si të kërkoni shtëpi në shitje në MerrJep?


Merrjep ka listime që shtrihen në të gjithë Kosovën, duke siguruar që mund të gjeni banesë në Prishtinë, banesa në Pejë apo në qytete të tjera që resonon me ju.

Filtroni kërkimin tuaj për shtëpi në shitje Kosovë për rezultate më të shpejta duke shkruajtur në kutinë e kërkimit llojin e shtëpisë që kërkoni dhe vendndodhjen. Përveç opsioneve për shtëpi në shitje të disponueshme në qendër të qytetit, ju gjithashtu mund të eksploroni oferta në zona të tjera jashtë Kosovës.

Në mesin e mijëra shpalljeve, ju mund të gjeni shtëpi në lagjen Marigona duke shkruajtur në kutinë e kërkimit “Marigona Residence shtëpi në shitje” apo “Marigona Hill shtëpi në shitje” për të zbuluar shtëpi të përshtatshme për kërkesat dhe preferencat e juaja.

Përveç kësaj, kjo kategori ofron edhe shpallje për shtëpi në shitje Ulqin, shtëpi në shitje Tetovë dhe shtete të tjera fqinje.

Regjistroni shpallje falas dhe shisni shtëpinë tuaj tani!


Nëse jeni duke menduar të zhvendoseni në qytet apo një shtëpi tjeter dhe dëshironi të shisni shtëpinë aktuale, atëherë ju jeni në vendin e duhur!


MerrJep.com ju mundëson të vendosni shpalljen tuaj për shtëpi në shitje në mesin e 70.000 vizitorë ditorë, gjë që do të bëjë që shtëpia juaj të shihet nga mijëra njerëz dhe të shitet në kohë reale.


Mënyra e vetme për të shitur shtëpinë tuaj shpejtë është të regjistroni shpallje falas për shtëpi në shitje me të gjitha informacionet e nevojshme për shtëpinë që doni të shisni duke ia bashkangjitur kështu edhe fotografitë të cilat e tregojnë gjendjen reale në të cilën shtëpia juaj ndodhet.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione