Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nga pronari shes banese - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nga pronari shes banese , kategori , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nga pronari shes banese Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:13 Banesa  ·  Prishtinë

Banese ne shitje Hollgen petersen

Numri i dhomave: 2
26 Jan 01:14 Banesa  ·  Prishtinë

Banese ne shitje Ndue Perlleshi

Numri i dhomave: 2
13 Tet 08:11 Banesa  ·  Prishtinë

Banese ne shitje Mati 1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
13 Tet 08:11 Banesa  ·  Prishtinë

Banese ne shitje mrapa spitalit

Numri i dhomave: 2
26 Korr 08:24 Banesa  ·  Prishtinë

Banese ne shitje Mati 1

Numri i dhomave: 2
10 Qer 17:20 Banesa  ·  Prishtinë

Banese 2+1 me flete poseduese ne lagjen Kalabria

122 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Pri 18:58 Banesa  ·  Prishtinë

Banese ne shitje

Numri i dhomave: 1,5
31 Mar 17:56 Banesa  ·  Prishtinë

Banese ne shitje mrapa spitalit

Numri i dhomave: 2
17 Tet 22:05 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

shitet ose nderrohet me banes trualli ne prishtin

10 000 EUR

17 Sht 20:21 Banesa  ·  Prishtinë

Banese ne shijte Prishtine

Numri i dhomave: 2
24 Pri 12:51 Banesa  ·  Prishtinë

Banese ne shitje Bregu i diellit

Numri i dhomave: 3
15 Sht 00:24 Banesa  ·  Prishtinë

Nga pronari - shes banese 91.3 m2

27 Maj 16:58 Banesa  ·  Prishtinë

Shes Banese me 1 dh. gjumi afer hotel Sonoma-Fushe Kosove

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Maj 23:16 Banesa  ·  Prishtinë

Shes 3 banesa te reja ne Mati 1 - afer Super Vives

Numri i dhomave: 2
22 Shk 18:26 Banesa  ·  Prishtinë

Shes banese me 1 dh. gjumi afer hotel Sonoma-Fushe Kosove

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
13 Mar 09:21 Banesa  ·  Prishtinë

Banesë në Dardani dy dhoma gjumi 71m2 kati I

Numri i dhomave: 3
16 Nën 02:27 Banesa  ·  Prishtinë

Banese ne Shitje me flete Poseduese

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nga pronari shes banese | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione