Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Te perdorura. - Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Te perdorura. , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Te perdorura. Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:51 Mobilje salloni  ·  Prizren

Shiten mobiljet klasike angleze

199 EUR

Dje 15:04 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Ferizaj

Shiten Dekoret

550 EUR

23 Maj 08:44 Mobilje për kuzhinë  ·  Klinë

Shitet Kuzhina dhe tavolina

21 Maj 20:34 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Drenas

Shiten DRITARET ��

600 EUR

21 Maj 10:17 Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Mobile per sallon

200 EUR Price Reduced

21 Maj 09:45 Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Shiten mobiljet 2 copa

21 Maj 09:01 Qilimë dhe Perde  ·  Gjilan

Perde shiriti traka

20 Maj 20:39 Mobilje salloni  ·  Besianë

Mobilje

20 Maj 19:13 Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Shiten Mobile te perdorura 3, 2, 1, 1,

150 EUR

20 Maj 04:07 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Ferizaj

Dritare te drurit te perdorura

20 Maj 04:07 Tryeza dhe Karrige  ·  Gjilan

Tavolina e drurit me 4 karrike

50 EUR

19 Maj 21:39 Tryeza dhe Karrige  ·  Mitrovicë

Tavolina me karrika per femije

400 EUR Price Reduced

19 Maj 15:49 Të tjera  ·  Gjakovë

Mobilje

19 Maj 14:43 Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Mobilje per sallon

250 EUR

18 Maj 16:17 Tryeza dhe Karrige  ·  Vushtrri

Ge prej lekure

220 EUR

16 Maj 17:59 Tryeza dhe Karrige  ·  Prishtinë

Shiten karrika dhe tavolina

300 EUR

16 Maj 15:38 Tryeza dhe Karrige  ·  Prishtinë

Karrika shanku

16 Maj 12:27 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Besianë

Shiten 3 Dyer te drunit

180 EUR

16 Maj 04:59 Të tjera  ·  Lipjan

Inventar në shitje

16 Maj 04:48 Tryeza dhe Karrige  ·  Gjilan

Karriga per tavolin te bukes

60 EUR

15 Maj 23:12 Të tjera  ·  Ferizaj

Roleta rollne

15 EUR

15 Maj 13:38 Mobilje salloni  ·  Fushë Kosovë

mobile

790 EUR

13 Maj 20:45 Mobilje salloni  ·  Mitrovicë

Mobile Salloni

300 EUR

13 Maj 20:43 Mobilje salloni  ·  Mitrovicë

Mobile Salloni

300 EUR

13 Maj 20:43 Mobilje salloni  ·  Mitrovicë

Mobile Salloni

300 EUR

11 Maj 10:52 Mobilje salloni  ·  Pejë

Shes Kèndin dhe Tavolinen

10 Maj 13:55 Mobilje salloni  ·  Prizren

Shiten 044751717

170 EUR

10 Maj 13:46 Tryeza dhe Karrige  ·  Prizren

Shitet

110 EUR

10 Maj 13:45 Tryeza dhe Karrige  ·  Prizren

Shiten

90 EUR

09 Maj 23:05 Mobilje salloni  ·  Prishtinë

shiten komodat dhe tavolina

250 EUR Price Reduced

09 Maj 13:30 Të tjera  ·  Dardanë

Qadra dielli

09 Maj 10:57 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Besianë

Mobile te perdorura

1 EUR

08 Maj 11:20 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Burim

Dritare ne shitje

08 Maj 02:23 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Prishtinë

Shiten 6 Karrige

75 EUR

08 Maj 00:16 Të tjera  ·  Pejë

Shiten te gjitha

300 EUR Price Reduced

07 Maj 09:17 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Prizren

Mobilje

150 EUR

06 Maj 23:46 Mobilje për kuzhinë  ·  Prizren

Dollapa per kuzhin dhe dhom gjumit

540 EUR

06 Maj 16:09 Mobilje salloni  ·  Ferizaj

Shiten

05 Maj 10:17 Mobilje për kuzhinë  ·  Prizren

Dollapa per kuzhin dhe dhom gjumit etj.

450 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Te perdorura. | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione