Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjesende - Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gjesende , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gjesende Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Pri 22:41 Mobilje salloni  ·  Malishevë

Shiten gjësende shtëpiake

13 Pri 01:24 Të tjera  ·  Gjakovë

Kauqa 3x3sh dhe 1x2sh

180 EUR

07 Pri 16:03 Mobilje salloni  ·  Pejë

Shiten mobiljet e sallonit

320 EUR

25 Shk 21:56 Të tjera  ·  Malishevë

Shiten gjesende shtepiake.

20 Shk 18:45 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Lipjan

Shes krevetin për fëmijë

60 EUR Price Reduced

23 Jan 21:10 Të tjera  ·  Prishtinë

Shitet Kulmi dhe Gjesende tjera shtepiake

18 Jan 05:20 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

shitet

120 EUR

21 Dhj 22:34 Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Shiten dollapët

18 Sht 13:27 Tryeza dhe Karrige  ·  Prishtinë

Shes tavolinen

20 EUR Price Reduced

06 Sht 11:57 Mobilje salloni  ·  Mitrovicë

shiten mobiljet

115 EUR

12 Gush 20:06 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Shes tre ormane

120 EUR

28 Maj 17:14 Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Dhome e ndejes komplet

550 EUR

28 Maj 16:20 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Vushtrri

Shitet

100 EUR

09 Pri 23:40 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Fushë Kosovë

Shitet

180 EUR

04 Mar 19:05 Tryeza dhe Karrige  ·  Klinë

Tavolinë për zyre

85 EUR

25 Shk 18:42 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Dollap i vogel praktik

40 EUR

25 Shk 18:19 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Gjësende të ndryshme

1 EUR

21 Dhj 18:22 Tryeza dhe Karrige  ·  Prishtinë

Shes tavolinen

50 EUR

25 Sht 05:53 Tryeza dhe Karrige  ·  Prishtinë

Shes tavolinen

150 EUR

25 Sht 00:09 Mobilje për kuzhinë  ·  Prishtinë

Shitje urgjente

170 EUR

24 Gush 16:55 Rafte të ndryshme  ·  Drenas

Rafte

40 EUR

20 Gush 00:24 Të tjera  ·  Gjilan

Shiten gjësende qe shihen ne foto

400 EUR

18 Gush 13:45 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Skenderaj

shitet / ndrrohet

250 EUR

05 Korr 20:19 Mobilje salloni  ·  Besianë

Komodin per tv dhe aksesore tjera

180 EUR

29 Qer 19:07 Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Divan - “Kauç” 3sh

60 EUR

26 Qer 18:42 Rafte të ndryshme  ·  Skenderaj

Dollap

100 EUR

29 Maj 23:35 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Dollapa per gjesende

60 EUR

31 Mar 22:49 Mobilje salloni  ·  Fushë Kosovë

Set garnitur

500 EUR Price Reduced

12 Shk 08:36 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Shes trosetin dhe llusterin

170 EUR

20 Jan 11:19 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Shitet rafti

15 EUR

21 Dhj 01:14 Mobilje salloni  ·  Pejë

Komode me ndriqim dhe tavolin xhami

420 EUR

16 Dhj 19:51 Mobilje salloni  ·  Drenas

Komoda e Telivizorit

150 EUR

30 Nën 17:20 Rafte të ndryshme  ·  Prizren

Dollap me pasqyre

90 EUR Price Reduced

22 Gush 19:34 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Prishtinë

Gjesende

400 EUR

15 Gush 19:20 Të tjera  ·  Prishtinë

Shitet Inventar per Restaurant

15 Gush 19:20 Tryeza dhe Karrige  ·  Prishtinë

Shitet Inventari per Resaturant

09 Korr 14:00 Mobilje salloni  ·  Fushë Kosovë

2 Kende Moderne Italiane per shitje

245 EUR

08 Korr 15:30 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Call center

80 EUR

25 Qer 15:35 Mobilje salloni  ·  Gjilan

Gjesende shtepijake

02 Qer 10:33 Antikë dhe Art  ·  Gjilan

Antik gjesende te ndryshme

01 Qer 23:51 Antikë dhe Art  ·  Gjilan

Antike sende te ndryshme

21 Mar 13:13 Mobilje salloni  ·  Mitrovicë

mobilje

230 EUR

05 Mar 17:48 Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Shes uleset 3-2-1

300 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gjesende | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione