Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rafta - Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rafta , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Rafta Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:26 Mobilje salloni  ·  Fushë Kosovë

Shiten kauqat 3, 2, 1, 1. Qmimi:260€

260 EUR

11 Korr 13:23 Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Kauqa Lëkure - 2 + 3 dhe Tavolina

250 EUR

11 Korr 10:01 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Komode klasike e stilit anglez

04 Korr 10:43 Rafte të ndryshme  ·  Pejë

shiten raftata per butik

1 440 EUR Price Reduced

28 Qer 00:04 Rafte të ndryshme  ·  Mitrovicë

Shiten raftat ne gjendje te rregullt

400 EUR

18 Qer 12:13 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Shitet Inventari / Rafta / Biznes

1 300 EUR

10 Qer 20:27 Rafte të ndryshme  ·  Gjilan

rafta

90 EUR

10 Qer 20:26 Rafte të ndryshme  ·  Gjilan

rafta

03 Qer 19:12 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Prishtinë

Dhome fjetje per femije

150 EUR Price Reduced

02 Qer 13:07 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Rafta Ormana

164 EUR

29 Maj 15:39 Tryeza dhe Karrige  ·  Prishtinë

Tavolin për Kompjuter

170 EUR Price Reduced

28 Maj 20:35 Rafte të ndryshme  ·  Ferizaj

rafta ne shitje

300 EUR

28 Maj 10:00 Rafte të ndryshme  ·  Ferizaj

Urgjent rafta per sallon frizerke

27 Maj 20:26 Rafte të ndryshme  ·  Gjilan

Paradhome me rafta dhe pjesen per jakne

80 EUR

24 Maj 12:33 Rafte të ndryshme  ·  Mitrovicë

Rafta të drurit

65 EUR

08 Maj 13:56 Të tjera  ·  Ferizaj

Rafta nga metali

07 Maj 23:53 Rafte të ndryshme  ·  Lipjan

Rafta

100 EUR

27 Pri 16:53 Rafte të ndryshme  ·  Gjakovë

Shiten

150 EUR

19 Pri 01:09 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Gjakovë

Dhome e gjumit për vajza!

300 EUR

17 Pri 13:50 Rafte të ndryshme  ·  Gjilan

rafta

95 EUR

13 Pri 18:36 Të tjera  ·  Gjilan

Qader

430 EUR

12 Pri 01:06 Të tjera  ·  Mitrovicë

Inventar per frizer

230 EUR

05 Pri 22:35 Rafte të ndryshme  ·  Prizren

Shes Inventar lokali

200 EUR

26 Mar 15:59 Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Shitet inventar per Sallon Bukurie

13 Mar 19:54 Rafte të ndryshme  ·  Ferizaj

Rafta xhamit

1 EUR

10 Mar 17:49 Rafte të ndryshme  ·  Gjakovë

RAFTA

07 Mar 15:09 Rafte të ndryshme  ·  Kastriot

Rafta/ orman

125 EUR

27 Shk 23:51 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

rafta kaca rafti bukes

3 500 EUR

25 Shk 18:26 Mobilje salloni  ·  Mitrovicë

Komode dhe rafta per sallon

50 EUR

25 Shk 11:23 Mobilje salloni  ·  Gjakovë

Komodine per Dhome

50 EUR Price Reduced

23 Shk 13:13 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Rafta industrial

75 EUR

09 Shk 08:48 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Rafta metalike 50€

50 EUR

05 Shk 13:08 Tryeza dhe Karrige  ·  Besianë

Shitet tavoline pune

60 EUR

03 Shk 23:54 Mobilje për kuzhinë  ·  Prishtinë

Montim dhe qmontim

31 Jan 21:15 Rafte të ndryshme  ·  Gjilan

Rafta për market

30 Jan 11:23 Mobilje salloni  ·  Vushtrri

dhoma per femije

100 EUR

29 Jan 13:23 Rafte të ndryshme  ·  Gjakovë

Rafta

28 Jan 17:49 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Rafta per dyqan

50 EUR

22 Jan 19:20 Rafte të ndryshme  ·  Gjilan

Rafta per lokal

1 EUR

21 Jan 18:16 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Rafte per mobishop

1 000 EUR

15 Jan 20:22 Të tjera  ·  Prishtinë

Rafta per market

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rafta | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione