Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Teknik e bardh - Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Teknik e bardh , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Teknik e bardh Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:24 Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Shitet tavolina me 8 karrika dhe shilte

190 EUR

15 Maj 14:50 Mobilje për kuzhinë  ·  Prishtinë

Tavolin e bukes

100 EUR

13 Pri 18:36 Të tjera  ·  Gjilan

Qader

430 EUR

23 Tet 10:18 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Raftat ose Ndarset

22 Sht 09:53 Të tjera  ·  Prishtinë

Instagram Followersa

19 Qer 21:13 Tryeza dhe Karrige  ·  Prishtinë

Tavolina karrige 15 kompleta

4 500 EUR

13 Pri 01:15 Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Mobilje per sallon, dy 3sha, ni 2sh, tre fotele

300 EUR

28 Mar 14:00 Të tjera  ·  Prishtinë

kuzhina dhe kauqa 3/2/1

1 950 EUR

26 Shk 19:07 Mobilje salloni  ·  Gjilan

Kauqa salloni + fotele

20 Shk 14:14 Tryeza dhe Karrige  ·  Pejë

Shes karrigat urgjent

14 Korr 15:22 Mobilje për kuzhinë  ·  Ferizaj

Komode televizori

29 Qer 17:12 Mobilje për kuzhinë  ·  Prishtinë

Kuzhine me teknik, e bardhe

450 EUR

26 Qer 16:37 Mobilje për kuzhinë  ·  Mitrovicë

Kuzhine

300 EUR

15 Shk 18:32 Të tjera  ·  Vushtrri

Gilindera alumini dhe shkalle nga graniti

1 EUR

13 Tet 15:54 Tryeza dhe Karrige  ·  Prishtinë

tavolina karrige

16 Sht 00:36 Mobilje për kuzhinë  ·  Prishtinë

Shitet kuzhina pak e perdorur

450 EUR

27 Maj 10:44 Mobilje salloni  ·  Fushë Kosovë

Fotele

30 EUR Price Reduced

25 Maj 12:37 Mobilje salloni  ·  Fushë Kosovë

Komod per tv

80 EUR Price Reduced

28 Pri 08:12 Mobilje salloni  ·  Fushë Kosovë

Tavolin

30 EUR

05 Dhj 13:25 Mobilje për kuzhinë  ·  Vushtrri

Kuzhina 4 metra

800 EUR

25 Tet 08:24 Mobilje për kuzhinë  ·  Vushtrri

Shitete Kuzhina

800 EUR

14 Tet 13:45 Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Urgjente Vetem 300 euro

300 EUR

22 Qer 15:29 Mobilje për kuzhinë  ·  Prishtinë

Mobileri dhe teknik e bardhe

1 000 EUR

17 Tet 17:19 Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Dyshek

60 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Teknik e bardh | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione