Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjithçka për shtëpinë tuaj | Shpallje për Mobilje, Tekinikë e bardhë, Materiale ndërtimi, Makina dhe Vegla

Gjithçka që ju duhet për shtëpinë tuaj në një vend. Shikoni listimet për paisje shtëpiake të reja apo të përdorura në shitje.


Në këtë kategori ju mund të gjeni 170.194 shpallje për paisje shtëpiake. Ndër to edhe shpallje për mobilje, teknikë të bardhë, aparate shtëpiake, materiale për ndërtim, inventar, dekorim dhe shumëçka tjetër për shtëpinë tuaj.


Shikoni shpalljet dhe gjeni gjithçka që ju duhet për shtëpinë duke filtruar kërkimin në bazë të kategorisë për të parë shpalljet të kategorisë përkatëse.


Sot 15:12 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Prishtinë

Kulla lodra!OFERT!����

Keni vendosur të renovoni shtëpinë por nuk keni mjetet dhe gjërat e duhura për të filluar ndryshimin? Ju tashmë jeni duke kërkuar në vendin e duhur.


Platforma MerrJep.com iu mundëson të bëheni ju vet arkitekti i shtëpisë suaj duke iu ofruar gjithçka që ju duhet për shtëpinë tuaj në shpalljet për paisje shtëpiake në shitje.


Gjeni vegla për riparim, dekorim, inventar, teknikë të bardhë dhe makina dhe vegla për të përfunduar renovimin e shtëpisë suaj në kohë reale.


Paisje shtëpiake në shitje


Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e paisjeve dekoruese, materiale ndërtimi apo dekorime për shtëpinë tuaj vetëm duke shfletuar faqen tonë.


Gjeni mobilje, teknikë të bardhë, aparate shtëpiake, materiale për ndërtim, inventar, dhe pjesë dekoruese për shtëpinë tuaj me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në treg në shpalljet për paisje shtëpiake në MerrJep.com.


Paisje shtëpiake të reja apo të përdorura?


Varësisht nëse jeni duke kërkuar paisje shtëpiake të reja apo të përdorura në MerrJep.com mund t'i gjeni të dyja.


Por cilat janë më të përshtatshme për shtëpinë tuaj?


Paisjet shtëpiake të reja të cilat mund t'i bleni për shtëpinë tuaj nganjëherë mund të kushtojnë më shumë, por ju e keni ekskluzivitetin t'i përdorni ato i pari.


Ndërsa nëse ju jeni duke kërkuar paisje shtëpiake me një çmim më të volitshmëm të cilat do të përdoren për shtëpinë tuaj ne ju rekomandojmë të përzgjidhni paisje shtëpiake të përdorura sepse për dallim nga të rejat, ato kanë një çmim më të volitshëm.


Shit paisje shtëpiake në MerrJep.com


Jeni duke kërkuar për një vend ku mund të realizoni shitje të shpejtë të paisjeve shtëpiake të cilat nuk do ti përdorni më për shtëpinë tuaj? MerrJep është zgjidhja juaj ideale!


Kujdesuni për shtëpinë tuaj dhe largoni gjërat që nuk ju duhen më!


Nëse keni paisje shtëpiake, makina, vegla apo material ndërtimi të reja dhe të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com.


Regjistro shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për paisje shtëpiake dhe gjej blerësin potencial në mesin e më shumë se 70.000 vizitorëve ditorë në MerrJep.com.

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione