Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kulm - Shtëpi dhe familje Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kulm , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kulm Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Maj 03:08 Makina dhe Vegla  ·  Vushtrri

Brusalicë Bosch

110 EUR

22 Mar 13:56 Materiale për ndërtim  ·  Prishtinë

Kulm

25 Shk 16:04 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Kulm shtepie

5 000 EUR

11 Jan 09:43 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Prishtinë

Shitet Vetura per femije

200 EUR

27 Dhj 20:36 Materiale për ndërtim  ·  Prizren

shiten land per kulm

250 EUR

13 Nën 11:25 Materiale për ndërtim  ·  Gjilan

Qeremide

560 EUR

08 Nën 13:17 Materiale për ndërtim  ·  Gjilan

Shitet materjal për kulm

1 EUR

24 Sht 20:42 Materiale për ndërtim  ·  Prishtinë

Dyer dhe dritare

50 EUR

22 Sht 09:53 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Instagram Followersa

22 Sht 09:48 Materiale për ndërtim  ·  Ferizaj

Instagrama Per Biznese

27 Gush 06:27 Materiale për ndërtim  ·  Vushtrri

Tjegulla

16 Gush 17:56 Materiale për ndërtim  ·  Gjilan

Llamarin per kulma

850 EUR

04 Gush 20:24 Materiale për ndërtim  ·  Burim

Trerë për kulm

155 EUR

29 Korr 13:23 Materiale për ndërtim  ·  Pejë

Kulm me qeremine(tjegulla)

03 Korr 15:08 Materiale për ndërtim  ·  Skenderaj

Kulm per Shpia

200 EUR

30 Qer 03:13 Materiale për ndërtim  ·  Skenderaj

Shes kulm

330 EUR

28 Maj 15:52 Materiale për ndërtim  ·  Mitrovicë

Kulm

20 Maj 10:39 Makina dhe Vegla  ·  Therandë

shes kompresorin 50l

160 EUR

29 Pri 16:05 Materiale për ndërtim  ·  Burim

Kulm per shtepi

2 000 EUR

25 Pri 22:08 Materiale për ndërtim  ·  Prishtinë

Kulm komplet

22 Pri 15:52 Materiale për ndërtim  ·  Burim

Kulm per shtepi

2 000 EUR

22 Pri 15:09 Materiale për ndërtim  ·  Burim

Kulm per shtepi

2 000 EUR

18 Pri 23:32 Materiale për ndërtim  ·  Burim

Kulm per shtepi

2 000 EUR

09 Pri 23:35 Materiale për ndërtim  ·  Gjakovë

Shiten derrasat

28 Mar 14:00 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

kuzhina dhe kauqa 3/2/1

1 950 EUR

16 Jan 08:05 Materiale për ndërtim  ·  Mitrovicë

Kulm i drurit

100 EUR

30 Dhj 08:24 Materiale për ndërtim  ·  Gjilan

Panela per kulm

130 EUR

29 Gush 20:43 Materiale për ndërtim  ·  Burim

Kulm per shtepi

1 500 EUR

27 Gush 19:58 Materiale për ndërtim  ·  Burim

Kulm per shtepi

1 500 EUR

03 Gush 15:52 Materiale për ndërtim  ·  Ferizaj

Shiten tjegullat per kulm

20 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kulm | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Kulmi Kulmi Kulm Kulma Kulmi kulmin kulmi kulma kulm Kulm

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione