Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

banjo - Shtëpi dhe familje Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banjo , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banjo Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:05 Materiale për ndërtim  ·  Prishtinë

Bëjmë izolime me kondor

1 EUR

Dje 22:00 Materiale për ndërtim  ·  Fushë Kosovë

Bëjmë izolime

1 EUR

Dje 21:55 Materiale për ndërtim  ·  Fushë Kosovë

Bëjmë izolime

1 EUR

Dje 21:55 Materiale për ndërtim  ·  Fushë Kosovë

Bëjmë izolime

1 EUR

Dje 15:15 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Testues i ujit

15 EUR

Dje 15:15 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Termometer dhe hydrometer

16 EUR

Dje 09:34 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Termometer dhe hygrometer

10 EUR

Dje 09:15 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Aparat Saldimi Gjerman

135 EUR

23 Maj 16:38 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Shkallë Zoom (qe zmadhohet)

99 EUR Price Reduced

22 Maj 11:46 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Pejë

Mjeshter per banjo

10 EUR

21 Maj 09:00 Materiale për ndërtim  ·  Prizren

Dritare me rolleta

100 EUR

20 Maj 18:23 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Shitet biznesi, fillo punen ketu!

10 000 EUR

20 Maj 04:11 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Prishtinë

Karroce per Femije - KOMPLET

150 EUR Price Reduced

19 Maj 21:10 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Inventar për banjo  ·  Gjakovë

Pasqyrë në shitje

16 Maj 04:53 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Inventar për banjo  ·  Gjilan

Invertar per banjo

1 000 EUR

15 Maj 15:14 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Inventar për banjo  ·  Gjilan

Kad per banjo

1 EUR

08 Maj 16:52 Materiale për ndërtim  ·  Prishtinë

Kiramika

08 Maj 00:44 Makina dhe Vegla  ·  Gjilan

Trimer per mazidalla Bosch

170 EUR

22 Pri 10:32 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Shabllon dhe lime per motorr

11 EUR

20 Pri 15:34 Materiale për ndërtim  ·  Prishtinë

Kiramika

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj banjo | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione