Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje në shitje | Shpallje për shitje të mobiljeve të reja dhe të përdorura


Mobilje për pjesë të ndryshme të shtëpisë. Gjeni ofertat më të mira për mobilje të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën.


Në këtë kategori ju mund të gjeni të listuara mijëra shpallje për mobilje në shitje duke përfshirë mobilje për dhomë dite, dhoma gjumi, kuzhina, komod për TV dhe mobilje tjera të përshtatshme për dhoma të ndryshme të shtëpisë.Sot 17:46 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Mobilje Salloni 3-2-1

420 EUR

Sot 13:41 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Shiten 3 mobilje 3sh

150 EUR

Sot 11:07 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Kufer prezentues per ngrohjen qendrore

120 EUR

Dje 19:32 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prishtinë

MOBILE SALLONI 2 KAUÇA

100 EUR Price Reduced

Dje 19:09 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Gjilan

Mobilje salloni

140 EUR

Dje 18:21 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Ferizaj

Mobilje salloni 3 3 2

450 EUR

Dje 12:04 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Shitet urgjent tavolina‼️

60 EUR

19 Maj 17:44 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prizren

Kauqe 2pal (3she,2she dhe dy 1she)

400 EUR

19 Maj 15:49 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Gjakovë

Mobilje

19 Maj 14:43 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Mobilje per sallon

250 EUR

18 Maj 11:08 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prizren

Mobilje Salloni

600 EUR

18 Maj 10:42 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Mitrovicë

Dekor mobilje salloni

18 Maj 10:34 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Mitrovicë

Mobilje

18 Maj 03:16 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Gjilan

mobilje salloni

150 EUR

16 Maj 20:55 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Gjilan

mobilje te sallonit

150 EUR

16 Maj 05:19 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Klinë

Mobilje salloni

500 EUR

16 Maj 05:14 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Vushtrri

Mobilje

550 EUR

16 Maj 04:51 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Fushë Kosovë

Mobilje

370 EUR

16 Maj 04:48 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Gjilan

Divan - Mobilje salloni

290 EUR


MerrJep.com - Shpallje për mobilje të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni mobiljet më të mira për shtëpinë tuaj me çmimet më të volitshme në treg.


Kontaktoni me shpallësin dhe zgjedhni mobiljet e duhura në mesin e mijëra shpalljeve për mobilje në shitje në MerrJep.com.


Mobilje në shitje


Po kërkoni mobilje për shtëpinë tuaj aktuale apo të re? MerrJep.com ju ofron gamë të gjerë dhe modele të ndryshme mobiljesh në shpalljet për mobilje në shitje.


Zgjedhni modele të shumta për mobilje të përshtatshme për çdo ambient të shtëpisë tuaj në një vend.


Shkruani në kutinë e kërkimit llojin e mobiljeve që kërkoni dhe shikoni shpallje të filtruara vetëm me mobiljet që ju keni kërkuar.


Mobilje të përdorura në shitje


Shpalljet e listuara për mobilje të përdorura në MerrJep.com ju ofrojnë përzgjedhje të madhe të mobiljeve të postuara nga persona fizik.


Pra, ju do të keni mundësinë të bisedoni direkt me personin që shet mobilje të përdorura dhe të bisedoni rreth çmimit, kualitetit dhe gjëra tjera që ju interesojnë rreth shpalljes për mobilje në shitje.


Përveç kësaj, avantazh tjetër i të blerit mobilje të përdorura është edhe çmimi më i ulët që ato kanë.


Çfarë prisni? Mobilojeni shtëpinë tuaj me mobilje kualitative, cilësore dhe me çmim mjaft të volitshëm.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione