Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje të përdorura - Gjeni dhoma gjumi, dhoma dite, kuzhina etj

Dekoroni shtëpinë ose banesën tuaj duke përdorur mobilje të përdorura.


Blerja e mobiljeve të përdorura për shitje në MerrJep.com mund të jetë e përballueshme dhe efikase. Në këtë kategori ju mund të gjeni mobilje të përdorura për çdo kënd të shtëpisë suaj.


Shfletoni faqen tonë dhe gjeni mobilje të përdorura si dhoma dite, komod për TV, tavolina, kuzhina, dhoma gjumi dhe sete oborri me çmimet më të volitshme në treg.

28 Qer 14:14
Linku:
Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Dhome dite ne shitje

1 100 EUR


17 Korr 07:46 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Gjilan

Mobilje

06 Korr 13:20 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shtime

Mobilje te perdorura

150 EUR

30 Qer 01:30 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Shes Mobilje

300 EUR

28 Qer 14:14 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Dhome dite ne shitje

1 100 EUR

21 Qer 20:58 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Gjilan

Kauqa 3 2 1, mobilje per sallon

200 EUR

19 Qer 23:58 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

Mobilje salloni

330 EUR

18 Qer 12:12 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Mobilje salloni

100 EUR

18 Qer 12:11 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Mobilje salloni

100 EUR

18 Qer 10:49 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Komplet mobilje

850 EUR

14 Qer 23:56 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Drenas

Mobilje 3-2-1

320 EUR

13 Qer 10:30 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Gjilan

Mobilje

800 EUR

07 Qer 23:40 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Mobilje te perdorura 3+3+1+1

380 EUR

31 Maj 19:17 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Lipjan

Mobilje salloni

200 EUR

30 Maj 20:15 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Fushë Kosovë

Mobilje

300 EUR

20 Maj 20:39 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Besianë

Mobilje

19 Maj 15:49 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Gjakovë

Mobilje

19 Maj 14:43 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Mobilje per sallon

250 EUR

07 Maj 09:17 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Prizren

Mobilje

150 EUR

04 Maj 21:16 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

Mobilje salloni

700 EUR

01 Maj 12:54 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Mobilje per Studio

370 EUR

29 Pri 18:38 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prizren

Shes Mobilje,

550 EUR

21 Pri 02:59 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

mobilje salloni ne gjendje shum te mir

450 EUR

18 Pri 15:20 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Mitrovicë

Mobilje shtepiake

17 Pri 00:54 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Gjilan

Mobilje Salloni

120 EUR Price Reduced

01 Pri 12:55 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Mobilje per sallon

550 EUR

31 Mar 15:37 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prizren

Mobilje

500 EUR

21 Mar 07:01 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prizren

Kend Mobilje

420 EUR

16 Mar 17:05 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Rahovec

Mobilje te Perdorura

550 EUR

14 Mar 10:44 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Besianë

MOBILJE TE PERDORURA

250 EUR

09 Mar 12:34 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Therandë

Mobilje per sallon

450 EUR

06 Mar 14:11 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Shitje Mobiljeve

700 EUR

Jo gjithçka në shtëpi duhet të jetë krejt e re. Kombinimi i të vjetrës me të re bënë që hapësira të tregojë një histori të personit që jeton aty.


Mobiljet e dorës së dytë, ndryshe të njohura edhe si mobilje të përdorura dhe objektet unike të vendosura në shtëpi, i japin një frymë tjetër shtëpisë, strukturë dhe jetë. Prandaj, nëse keni vendosur të blini mobilje të përdorura, në MerrJep.com ju mund t’i gjeni të gjitha që ju duhen. Mjafton të kërkoni për to!


Avantazhet e të blerit mobilje të përdorura


Mobiljet e përdorura janë mënyra më e përballueshme dhe e besueshme për të mobiluar shtëpinë tuaj.


Ja pse duhet të konsideroni të shkoni në rrugën e kursimit kur keni nevojë për diçka për shtëpinë tuaj, në vend që të bleni nga një dyqan të ri mobiljesh.


Kursimet


Përfitimi më i dukshëm i blerjeve për mobilje të përdorura është kostoja e ulët dhe kjo zakonisht është aspekti më joshës.


Blerja e mobiljeve të reja është një investim. Blerja e mobiljeve të përdorura me një çmim të volitshëm është më e përshtatshme për financat tuaja, dhe nëse ndërroni mendje, ju gjithmonë mund ta rishisni me një çmim të ngjashëm me çmimin e blerjes.


Kualiteti


Nëse keni gjetur mobilje të përdorura të përshtatshme për shtëpinë tuaj, ju jeni me fat!


Mobiljet e përdorura mund të jenë produkte me cilësi të lartë dhe të përjetshme. Për shkak se një mobilje është e përdorur, ajo tashmë i ka mbijetuar kohës. Mobiljet me të vërtetë të mira duhet të zgjasin me dekada dhe t’i mbijetojnë kohës.


Çfarë duhet të konsideroni kur blini mobilje të përdorura?


Mobiljet e përdorura mund të jenë blerje e suksesshme nëse gjithçka është në rregull dhe në vendin e vet. Prandaj, kontrolloni mirë për t’u siguruar që po merrni mobilje të mira dhe kualitative.


Pjesët që mungojnë dhe defektet e mundshme


Kur blini mobilje të përdorura, gjithmonë sigurohuni që pjesa të jetë e fortë dhe të mos ketë defekte strukturore. Nëse një karrige ka këmbë të tundura, kontrolloni nëse mund të rregullohet. Nëse një divan ka të çara ose këmbët e kapura mund të jetë e vështirë të zëvendësosh pjesët që mungojnë, apo pjesët që duhen riparuar, veçanërisht nëse pjesa është shumë e vjetër.


Shenjat e dëmtimit


Kërkoni për shenja të dëmtimit të ujit, ngjyrës, shkyerjes ose dëmtimeve të tjera. Gjatë blerjes së mobiljeve të përdorura është e domosdoshme të shikoni nën, anash dhe prapa mobiljeve për të vlerësuar gjendjen e aktuale dhe gjendjen e përgjithshme të mobiljeve.


MerrJep është platforma e duhur nëse vendosni të bleni mobilje të përdorura. Pavarësisht nëse mobiljet janë me cilësi më të mirë apo pamje më të mirë, ju do t’i gjeni të gjitha këtu.


Mobiljet tona postohen direkt nga pronarë të mobiljeve apo njerëz të cilët provojnë t’I shesin mobiljet që nuk ju duhen më. Duke zgjedhur mobiljet e përdorura mbi ato të reja, ju do të kurseni para dhe do të merrni atë çfarë ju duhet, direkt nga pronari i tyre.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione