Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje në shitje | Shpallje për shitje të mobiljeve të reja dhe të përdorura


Mobilje për pjesë të ndryshme të shtëpisë. Gjeni ofertat më të mira për mobilje të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën.


Në këtë kategori ju mund të gjeni të listuara mijëra shpallje për mobilje në shitje duke përfshirë mobilje për dhomë dite, dhoma gjumi, kuzhina, komod për TV dhe mobilje tjera të përshtatshme për dhoma të ndryshme të shtëpisë.
MerrJep.com - Shpallje për mobilje të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni mobiljet më të mira për shtëpinë tuaj me çmimet më të volitshme në treg.


Kontaktoni me shpallësin dhe zgjedhni mobiljet e duhura në mesin e mijëra shpalljeve për mobilje në shitje në MerrJep.com.


Mobilje në shitje


Po kërkoni mobilje për shtëpinë tuaj aktuale apo të re? MerrJep.com ju ofron gamë të gjerë dhe modele të ndryshme mobiljesh në shpalljet për mobilje në shitje.


Zgjedhni modele të shumta për mobilje të përshtatshme për çdo ambient të shtëpisë tuaj në një vend.


Shkruani në kutinë e kërkimit llojin e mobiljeve që kërkoni dhe shikoni shpallje të filtruara vetëm me mobiljet që ju keni kërkuar.


Mobilje të përdorura në shitje


Shpalljet e listuara për mobilje të përdorura në MerrJep.com ju ofrojnë përzgjedhje të madhe të mobiljeve të postuara nga persona fizik.


Pra, ju do të keni mundësinë të bisedoni direkt me personin që shet mobilje të përdorura dhe të bisedoni rreth çmimit, kualitetit dhe gjëra tjera që ju interesojnë rreth shpalljes për mobilje në shitje.


Përveç kësaj, avantazh tjetër i të blerit mobilje të përdorura është edhe çmimi më i ulët që ato kanë.


Çfarë prisni? Mobilojeni shtëpinë tuaj me mobilje kualitative, cilësore dhe me çmim mjaft të volitshëm.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione