Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Mobilje të përdorura - Gjeni dhoma gjumi, dhoma dite, kuzhina etj

Dekoroni shtëpinë ose banesën tuaj duke përdorur mobilje të përdorura.


Blerja e mobiljeve të përdorura për shitje në MerrJep.com mund të jetë e përballueshme dhe efikase. Në këtë kategori ju mund të gjeni mobilje të përdorura për çdo kënd të shtëpisë suaj.


Shfletoni faqen tonë dhe gjeni mobilje të përdorura si dhoma dite, komod për TV, tavolina, kuzhina, dhoma gjumi dhe sete oborri me çmimet më të volitshme në treg.

08 Jan 23:17 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Therandë

Mobilje

300 EUR

12 Nën 16:39 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Prishtinë

Mobilje

400 EUR Price Reduced

Jo gjithçka në shtëpi duhet të jetë krejt e re. Kombinimi i të vjetrës me të re bënë që hapësira të tregojë një histori të personit që jeton aty.


Mobiljet e dorës së dytë, ndryshe të njohura edhe si mobilje të përdorura dhe objektet unike të vendosura në shtëpi, i japin një frymë tjetër shtëpisë, strukturë dhe jetë. Prandaj, nëse keni vendosur të blini mobilje të përdorura, në MerrJep.com ju mund t’i gjeni të gjitha që ju duhen. Mjafton të kërkoni për to!


Avantazhet e të blerit mobilje të përdorura


Mobiljet e përdorura janë mënyra më e përballueshme dhe e besueshme për të mobiluar shtëpinë tuaj.


Ja pse duhet të konsideroni të shkoni në rrugën e kursimit kur keni nevojë për diçka për shtëpinë tuaj, në vend që të bleni nga një dyqan të ri mobiljesh.


Kursimet


Përfitimi më i dukshëm i blerjeve për mobilje të përdorura është kostoja e ulët dhe kjo zakonisht është aspekti më joshës.


Blerja e mobiljeve të reja është një investim. Blerja e mobiljeve të përdorura me një çmim të volitshëm është më e përshtatshme për financat tuaja, dhe nëse ndërroni mendje, ju gjithmonë mund ta rishisni me një çmim të ngjashëm me çmimin e blerjes.


Kualiteti


Nëse keni gjetur mobilje të përdorura të përshtatshme për shtëpinë tuaj, ju jeni me fat!


Mobiljet e përdorura mund të jenë produkte me cilësi të lartë dhe të përjetshme. Për shkak se një mobilje është e përdorur, ajo tashmë i ka mbijetuar kohës. Mobiljet me të vërtetë të mira duhet të zgjasin me dekada dhe t’i mbijetojnë kohës.


Çfarë duhet të konsideroni kur blini mobilje të përdorura?


Mobiljet e përdorura mund të jenë blerje e suksesshme nëse gjithçka është në rregull dhe në vendin e vet. Prandaj, kontrolloni mirë për t’u siguruar që po merrni mobilje të mira dhe kualitative.


Pjesët që mungojnë dhe defektet e mundshme


Kur blini mobilje të përdorura, gjithmonë sigurohuni që pjesa të jetë e fortë dhe të mos ketë defekte strukturore. Nëse një karrige ka këmbë të tundura, kontrolloni nëse mund të rregullohet. Nëse një divan ka të çara ose këmbët e kapura mund të jetë e vështirë të zëvendësosh pjesët që mungojnë, apo pjesët që duhen riparuar, veçanërisht nëse pjesa është shumë e vjetër.


Shenjat e dëmtimit


Kërkoni për shenja të dëmtimit të ujit, ngjyrës, shkyerjes ose dëmtimeve të tjera. Gjatë blerjes së mobiljeve të përdorura është e domosdoshme të shikoni nën, anash dhe prapa mobiljeve për të vlerësuar gjendjen e aktuale dhe gjendjen e përgjithshme të mobiljeve.


MerrJep është platforma e duhur nëse vendosni të bleni mobilje të përdorura. Pavarësisht nëse mobiljet janë me cilësi më të mirë apo pamje më të mirë, ju do t’i gjeni të gjitha këtu.


Mobiljet tona postohen direkt nga pronarë të mobiljeve apo njerëz të cilët provojnë t’I shesin mobiljet që nuk ju duhen më. Duke zgjedhur mobiljet e përdorura mbi ato të reja, ju do të kurseni para dhe do të merrni atë çfarë ju duhet, direkt nga pronari i tyre.
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information