Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fshesë me korrent Të gjitha në Prishtinë

Alfa Plam , 1
Kirby , 8
Fantom , 2
Fuego , 5
Panasonic , 1
Samsung , 16
Fuego , 1
Beko , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Sht 14:31 Fshesë me korrent , Prishtinë

Shitet fshisa elktrike

15 Sht 13:15 Fshesë me korrent , Prishtinë

Shesum maqin larjes veturave

1 111 EUR

21 Gush 10:40 Fshesë me korrent , Prishtinë

shes makine me avull

1 EUR

18 Gush 17:44 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshes me korent (Aspirator)

30 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


frigorifer Karcher Miele dollapa fshese fshis fshis elektrike samsung Me avull Thes thithse elektrike gorenje fshis e rrymes fshesa Dyson per larjen e tepihave Fshisa Helium Thase Fshes per pishina Drita solare rainbow fshise Fshisa sirius gorenje Fshis Robot NXEMJE QENDRORE fshisa me uj bolero bosch Paisje per autolarje bicikleta per femij fshis per kauqa fshese me avull Fshisa miele Fshis rrobot neptun fshese makita fshesa elektrike Fshise elektrike te perdorura Makin per pastrim keramikave Fshese rryme star 1400 wat thithese filips Dyson Fshis fantom Roboclean Thes per fshes elektrike per pishina Robot per pishina fshes robotike fshisa rrymes teknin e bardh Fshesa pishine me vakum Fshese robot 048405935 Helium modem fshise rrymes aspirator Fshise robot fshes per hifsh Drita elektrike fshisen elektrike shess fshisen elektrike zepter Xhoker Thithese e hirit per pelet Thithse per hi Fshes per hi maqina te lamjes ne prishtine Fshis me uj thase Robot per pastrim pishina pumpa per fshisa te pastrimit Fshese makine fshis per larje profesionale Pjese per fshese elektrike makin per larjen e tepive ose veturave Fantom Fshesa pishina fshisa rrymes pastrim kerrave fshes me avull shitet goma bolero fshis Fshesa dyson pjeset philips robot Fshes me korrent shess fshisen e rrymes Fshes Fshess thithesja Fshes e rrymes Fshise per tapacire Thithese elekrite per hi thithese bosch fshese bosch Fshes elektrike per hi Hoover fshes robotike Fshes xiamo Mjeshtri per tehnika tbardh Boc per shampon

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione