Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Klima - Ngrohës dhe Klima Të gjitha në Kosovë

Vivax , 66
LG , 43
Neo , 27
Panasonic , 19
Alfa Plam , 8
Termo , 8
Tesy , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Klima , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Klima Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:56 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

AUTO KLIMA

Sot 16:31 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Montojm klima ne gjilan

Sot 09:47 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Klima Eng

Sot 08:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Klima

950 EUR

Online
12 Pri 17:13 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Klima 60 btu

700 EUR Price Reduced

12 Pri 14:44 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Servis montim i klimave

1 EUR

12 Pri 08:08 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  ABC  ·  Fushë Kosovë

Klim inverter

Online
11 Pri 17:19 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Klima veq ftof posa ardhun

60 EUR

11 Pri 10:54 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Klima

Online
10 Pri 15:44 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  INVERTOR  ·  Prishtinë

Montojm klima 049547047

10 Pri 01:07 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Klima nxet+ftoht

220 EUR Price Reduced

09 Pri 16:17 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Klima

150 EUR

07 Pri 15:11 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Klime (kondicioner)

370 EUR

05 Pri 14:26 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Noron  ·  Fushë Kosovë

Klima

Online
03 Pri 15:13 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Asterm  ·  Ferizaj

shitet klima 12

150 EUR

03 Pri 08:47 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Montojm KLIMA (GJILAN)

45 247 717 EUR

03 Pri 08:09 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Magnohrom  ·  Drenas

Klim

280 EUR Price Reduced

02 Pri 21:32 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shitet Klima 48sh Hitech Dc Inverter

900 EUR

02 Pri 21:23 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shitet klima 12sh inverter

250 EUR

02 Pri 21:20 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Klime beko 12sh

230 EUR

02 Pri 15:46 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Klime BEKO 24she ne gjendje shum tmir

400 EUR Price Reduced

30 Mar 23:45 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Klima

80 EUR Price Reduced

30 Mar 17:34 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet klima

190 EUR

26 Mar 20:37 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Prizren

Shes lirë - ndroj me biciklet, termon 5-she 3 trefazor

2 EUR

09 Mar 20:28 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Klima

09 Mar 19:09 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kastriot

Montojm klima

06 Mar 13:14 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

klima ecolux

70 EUR

05 Mar 07:42 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Klima 12-BTU

150 EUR

05 Mar 06:14 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Gorenje  ·  Prishtinë

Klim 12000 btu

170 EUR

03 Mar 00:55 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Klime 48btu

999 EUR

02 Mar 10:34 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Klim 12btu ftof+nxen

100 EUR

28 Shk 21:54 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Klima

120 EUR

28 Shk 18:28 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Deçan

Shitet klima COGIM

100 EUR

25 Shk 18:51 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Klim 12qe nxen -5

100 EUR

21 Shk 17:29 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Klima

20 Shk 09:56 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Klima BEKO 12000 BTU

220 EUR

18 Shk 17:35 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  ABC  ·  Vushtrri

klima

1 EUR

18 Shk 10:13 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  INVERTOR  ·  Gjilan

Mbushim klima shtëpiak me r32 dhe me r410 r22

1 EUR

17 Shk 02:31 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Klims Gording

250 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Klima | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Klima në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Klima në kategorinë Ngrohës dhe Klima | LG
  • Klima në kategorinë Turizëm dhe Evente
  • klima në kategorinë Film dhe Muzikë
  • Klima në kategorinë Ngrohës dhe Klima
  • klima ENG në kategorinë All Category
  • klima në kategorinë Elektronika
  • klima në kategorinë Ngrohës dhe Klima | Termo
  • Klima në kategorinë Makina
  • klima në kategorinë Ngrohës dhe Klima | Markë tjetër

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione