Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kallda | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima

Alfa Plam , 29
Termo , 17
LG , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kallda,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kallda Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Mar 19:59 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kaldaj me pelet

430 EUR Price Reduced

21 Mar 19:59 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kallda me pelet

1 050 EUR

15 Shk 20:31 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

Kallda e pa perdorur Jakova

250 EUR

15 Shk 20:07 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Kallda

900 EUR

07 Shk 13:12 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Kamin

135 EUR

04 Shk 11:05 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kallda

950 EUR Price Reduced

28 Jan 14:46 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Kallda elektrike LUX e re

21 Jan 16:04 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Radiatore

700 EUR

15 Jan 21:18 Ngrohës dhe Klima , Malishevë

Kallda 40.kw

350 EUR

24 Dhj 13:24 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kallda me pelet

600 EUR

21 Dhj 10:00 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kallda me pelet

600 EUR

18 Dhj 14:40 Ngrohës dhe Klima , Klinë

Shitet Brineri

300 EUR Price Reduced

09 Dhj 13:59 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kallda rryme

130 EUR

26 Nën 20:24 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

Kallda

350 EUR

21 Nën 14:33 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kallda me pelet

750 EUR Price Reduced

18 Nën 00:01 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Kallda me naft

400 EUR

07 Nën 18:28 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Kallda elektrike

350 EUR

20 Tet 23:37 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shitet Kaldaja

150 EUR

05 Tet 08:59 Ngrohës dhe Klima , Viti

Nxemje (kallda) Centrometal

1 500 EUR

27 Sht 13:27 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kallda me pelet

629 EUR Price Reduced

21 Sht 16:04 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shitet

800 EUR

20 Sht 11:39 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Kallda 18kw

270 EUR

04 Sht 22:15 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kallda me pelet

600 EUR

01 Sht 15:59 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Sipas marveshjes

14 Gush 02:29 Ngrohës dhe Klima , Dardanë

Kallda me pelet Gorenje 34 kw

1 100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kallda | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione