Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sport dhe rekreacion Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 12:27 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Prishtinë

ROLEX

200 EUR

Sot 12:27 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Prishtinë

ROLEX

200 EUR

Sot 11:42 Veshje/Këpucë Unisex , Prishtinë

Shiten patikat Jordan-Nike

20 EUR Price Reduced

Sot 10:03 Aksesorë dhe Orë Për femra , Prishtinë

Set per femra te reja , 1+1 , 12.99€

13 EUR Price Reduced

Sot 08:43 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Prishtinë

kuleta lekur 100%

15 EUR Price Reduced

Sot 04:48 Veshje/Këpucë Për femra , Prishtinë

shiten sandalet e reja

15 EUR Price Reduced

Sot 03:50 Veshje/Këpucë Për femra , Prishtinë

Fustana solemne 4 par kpuca solemne 3 par

160 EUR Price Reduced

Sot 00:15 Aksesorë dhe Orë Për femra , Prishtinë

Argjend i ardhun nga jasht

150 EUR

Dje 22:49 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

+38349696917 Porosit te gjitha Racat

Dje 22:48 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Raca te Ndryshme 049696917

1 EUR

Dje 22:42 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Shiten klyshqit maltes

1 EUR

Dje 22:31 Veshje/Këpucë Për femra , Prishtinë

Shiten Kepucet

Dje 22:30 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Prishtinë

Trenerka

15 EUR Price Reduced

Dje 22:23 Kafshë shtëpiake Shpendë , Prishtinë

Fajkoi (lloj i shqiponjes)

40 EUR

Dje 21:47 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Biçikleta , Prishtinë

Biçikletë

85 EUR

Dje 21:46 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Rottweiler

Dje 21:45 Kafshë shtëpiake Të tjera , Prishtinë

Mzet bikat

3 EUR

Dje 21:07 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Prishtinë

Kulet louis vuitton

380 EUR

Dje 20:22 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Rottweiler

Dje 20:09 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Prishtinë

Syza

160 EUR

Dje 19:47 Artikuj për koleksion , Prishtinë

qant per Lap-top, Cant

9 EUR Price Reduced

Dje 19:35 Aksesorë dhe Orë Për femra , Prishtinë

Syze

125 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione