Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rruza - Sport dhe rekreacion Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rruza , kategori , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Rruza Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Shk 19:51 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Prishtinë

Punime dore me rruza

08 Nën 07:09 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Prishtinë

Tespih hand made

4 EUR

12 Pri 23:14 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Prishtinë

Fustan

290 EUR

10 Pri 23:39 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Prishtinë

Shitet Kemisha

70 EUR

03 Shk 22:30 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Prishtinë

Dallama

400 EUR

10 Dhj 13:48 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Prishtinë

Vello

600 EUR

28 Maj 14:04 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Prishtinë

Fustan elegant

300 EUR

22 Maj 23:38 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Prishtinë

Shitet fustani elegant 50€ Nr.S.M

50 EUR

18 Korr 21:58 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Prishtinë

Vello (fustan nuserie)

100 EUR

07 Korr 15:51 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Prishtinë

LIKUIDIM I OREVE

25 EUR

09 Qer 21:22 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Prishtinë

Gezo femin tuaj me nje dhurat te bukur

03 Pri 21:58 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Prishtinë

Fustan nga Amerika pa perdor fare

25 EUR Price Reduced

26 Shk 15:36 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Prishtinë

fustan per nuse

30 Nën 21:53 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Prishtinë

Rruza qehlibari form spirale

45 EUR

30 Nën 21:33 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Prishtinë

Rruza qehlibar 5 ngjyreshe

45 EUR

30 Nën 21:21 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Prishtinë

Rruza per femra Qehlibar

35 EUR

14 Tet 20:30 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Prishtinë

Fustanin

200 EUR

03 Tet 08:31 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Prishtinë

Punojm edhe me porosi

300 EUR

06 Pri 14:27 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Prishtinë

Rruza

12 EUR

06 Pri 09:32 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Prishtinë

pun dore rruza

12 EUR

21 Jan 23:39 Artikuj për koleksion  ·  Prishtinë

Kurora

14 Gush 17:55 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Prishtinë

Fustan i shkurt

15 EUR

17 Mar 08:16 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Prishtinë

Vello e bardhe

550 EUR

16 Mar 08:25 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Prishtinë

Vello e bardhe

550 EUR

16 Mar 08:24 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Prishtinë

Vello e bardhe

550 EUR

15 Mar 08:22 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Prishtinë

Punoj rruza dore

6 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rruza | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Rruza në kategorinë Aksesorë dhe Orë
  • rruza në kategorinë Sport dhe rekreacion
  • rruza në kategorinë Artikuj për koleksion
  • rruza me shumice në kategorinë Shitja me shumicë/Mall
  • Rruza në kategorinë Shitja me shumicë/Mall
  • Rruza në kategorinë Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë
  • Rruza në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Rruza në kategorinë Të tjera
  • Rruza në kategorinë Për meshkuj
  • Rruza në kategorinë Të tjera

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione