Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Traka - Sport dhe rekreacion Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Traka , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Traka Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Mar 15:16 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Fitnes/Ushtrime  ·  Prishtinë

Shitet traka

350 EUR

15 Shk 16:40 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Të tjera  ·  Pejë

Trakë vrapimi

630 EUR

21 Jan 16:21 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Fitnes/Ushtrime  ·  Ferizaj

Trak Vrapuese

220 EUR

17 Dhj 21:08 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Fitnes/Ushtrime  ·  Vushtrri

Shitet traka manuale

60 EUR

02 Dhj 19:44 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Fitnes/Ushtrime  ·  Prizren

Traka per Vrapim

530 EUR

23 Tet 19:31 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Fitnes/Ushtrime  ·  Fushë Kosovë

Fitnes

299 EUR Price Reduced

05 Tet 01:00 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Fitnes/Ushtrime  ·  Mitrovicë

Shitet Orbitreki

120 EUR

08 Qer 12:39 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Fitnes/Ushtrime  ·  Gjakovë

Traka

03 Qer 12:15 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Fitnes/Ushtrime  ·  Mitrovicë

Shitet Traka

80 EUR

26 Maj 04:33 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Fitnes/Ushtrime  ·  Gjakovë

Traka

09 Maj 03:00 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Fitnes/Ushtrime  ·  Prishtinë

Trak per vrapim

400 EUR

10 Pri 20:20 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Fitnes/Ushtrime  ·  Pejë

Shitet traka

02 Pri 17:54 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Fitnes/Ushtrime  ·  Vushtrri

Shitet traka manuale

100 EUR

31 Mar 16:24 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Fitnes/Ushtrime  ·  Prishtinë

Shitet traka

350 EUR

31 Mar 16:24 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Fitnes/Ushtrime  ·  Prishtinë

Shitet Traka

350 EUR

23 Mar 20:11 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Fitnes/Ushtrime  ·  Prishtinë

Shitet Traka 350 euro

350 EUR

21 Mar 16:41 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Fitnes/Ushtrime  ·  Prishtinë

Traka

350 EUR

10 Shk 13:59 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Fitnes/Ushtrime  ·  Pejë

Trak vraprimi

35 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Traka | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione