Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sport dhe rekreacion Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Viti

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Sht 22:55 Kafshë shtëpiake Qen , Viti

Pastor Belg Malinos. Kleysh

250 EUR

23 Sht 15:49 Kafshë shtëpiake Shpendë , Viti

Shota te egra

10 EUR

21 Sht 20:01 Kafshë shtëpiake Shpendë , Viti

Kikireskat

20 Sht 05:22 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Biçikleta , Viti

Bicikleta

150 EUR Price Reduced

19 Sht 23:21 Kafshë shtëpiake Qen , Viti

TERRIER

50 EUR Price Reduced

14 Sht 23:26 Aksesorë dhe Orë Për femra , Viti

Shiten rripat e orave, bajm ndrrim

1 EUR

10 Sht 06:39 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Biçikleta , Viti

Biciklet 28

200 EUR

31 Gush 18:59 Instrumente dhe Pajisje muzikore Të tjera , Viti

Music

31 Gush 18:59 Kafshë shtëpiake Qen , Viti

Malinoa

70 EUR

24 Gush 17:51 Kafshë shtëpiake Qen , Viti

shitet terrieri

130 EUR

22 Gush 20:47 Kafshë shtëpiake Të tjera , Viti

Shes lopon

2 600 EUR

31 Korr 22:50 Kafshë shtëpiake Qen , Viti

Jack rusell

31 Korr 19:21 Kafshë shtëpiake Të tjera , Viti

shitet

2 300 EUR

28 Korr 13:56 Kafshë shtëpiake Qen , Viti

Shitet qen sharri

300 EUR

26 Korr 18:30 Kafshë shtëpiake Qen , Viti

Qen sharri

200 EUR

26 Korr 10:38 Kafshë shtëpiake Të tjera , Viti

Shiten zojtë

13 EUR

18 Korr 02:44 Veshje/Këpucë Unisex , Viti

Tesha ne shitje 24000 copa

1 EUR

13 Korr 17:36 Kafshë shtëpiake Të tjera , Viti

Shitet. Biki

3 EUR

11 Korr 17:31 Kafshë shtëpiake Qen , Viti

Shiten pitat

10 Korr 09:26 Veshje/Këpucë Për femra , Viti

Kuklla butik

1 EUR Price Reduced

09 Korr 12:42 Kafshë shtëpiake Qen , Viti

Shitet piknizer

200 EUR

26 Qer 08:39 Kafshë shtëpiake Shpendë , Viti

Shiyet lopa

3 EUR

24 Qer 21:59 Veshje/Këpucë Për femra , Viti

Fustana te pa perdorur

40 EUR Price Reduced

21 Qer 15:17 Instrumente dhe Pajisje muzikore Të tjera , Viti

Piano

350 EUR

12 Qer 22:35 Kafshë shtëpiake Qen , Viti

Piknizer

11 Qer 18:51 Kafshë shtëpiake Qen , Viti

Qen husky

100 EUR

08 Qer 23:38 Kafshë shtëpiake Qen , Viti

Shitet Qeni

250 EUR

06 Qer 07:56 Kafshë shtëpiake Qen , Viti

Shitet Terieri 10 muj

150 EUR

05 Qer 15:12 Kafshë shtëpiake Shpendë , Viti

Shiten (50) pula katuni

15 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione