Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rollera ose rreshitse me rrota - Të tjera Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rollera ose rreshitse me rrota , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Rollera ose rreshitse me rrota Të gjitha | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Tet 17:43 Të tjera  ·  Besianë

Rollera

25 EUR

21 Maj 14:56 Të tjera  ·  Prishtinë

Rollera

40 EUR

01 Sht 22:09 Të tjera  ·  Lipjan

Shitet rollera per femije.

40 EUR

25 Maj 21:55 Të tjera  ·  Mitrovicë

Rollera

12 EUR

23 Pri 19:08 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

rollera

25 EUR

20 Mar 15:12 Të tjera  ·  Besianë

Rollera

40 EUR

26 Shk 16:45 Të tjera  ·  Gjilan

Shiten Rollerat Nga Zvicrra

40 EUR

20 Nën 18:09 Të tjera  ·  Deçan

Bejm hapjen e bunareve dhe piloteve

20 Nën 18:09 Të tjera  ·  Deçan

Hapja e bunareve

20 Nën 18:08 Të tjera  ·  Deçan

Shpime bunareve

20 Nën 18:08 Të tjera  ·  Gjakovë

Bejm hapjen e BUNAREVE DHE PILOTAVE

20 Nën 18:08 Të tjera  ·  Gjakovë

Hapja e bunareve

20 Nën 18:08 Të tjera  ·  Gjakovë

Hapja e bunareve

20 Nën 18:08 Të tjera  ·  Klinë

Bunare

20 Nën 18:07 Të tjera  ·  Klinë

shpime te bunareve dhe piloteve

20 Nën 18:07 Të tjera  ·  Klinë

hapje te bunareve , pilotave

20 Nën 18:07 Të tjera  ·  Pejë

Hapja e bunareve

20 Nën 18:06 Të tjera  ·  Pejë

shpime hapje te bunareve dhe piloteve

20 Nën 18:06 Të tjera  ·  Pejë

Hapja e bnareve dhe piloteve

17 Nën 18:32 Të tjera  ·  Deçan

Bejm hapjen e ploteve dhe bunareve

09 Nën 20:06 Të tjera  ·  Klinë

BEJM HAPJEN E BUNAREVE DHE PILOTAVE

30 Sht 16:36 Të tjera  ·  Prishtinë

Rollera

55 EUR

04 Maj 20:56 Të tjera  ·  Klinë

Shpime

01 Maj 21:14 Të tjera  ·  Pejë

Skare-Grill

30 EUR

15 Pri 19:29 Të tjera  ·  Ferizaj

Rollera

25 EUR

12 Pri 15:19 Të tjera  ·  Gjilan

Rollera

30 EUR

22 Mar 12:09 Të tjera  ·  Gjilan

Rollera

210 EUR

18 Mar 17:47 Të tjera  ·  Viti

SHES ROLLERA - TE ARDHURA NGA JASHTË

08 Mar 13:49 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Rollera Nr.38-39

15 EUR Price Reduced

04 Mar 09:55 Të tjera  ·  Prishtinë

Shitet hoverbord dhe rollera

11 Shk 14:27 Të tjera  ·  Drenas

Shiten Rollera

35 EUR

20 Jan 19:20 Të tjera  ·  Pejë

Bejm hapjen e puseve (bunareve)

19 Jan 23:51 Të tjera  ·  Klinë

Bunare

19 Jan 23:49 Të tjera  ·  Deçan

hapja e bunareve

16 Jan 18:27 Të tjera  ·  Klinë

Shpime me gypa te betonit

28 Dhj 23:07 Të tjera  ·  Gjilan

Shiten Rollera Speed Skates

200 EUR

24 Tet 18:42 Të tjera  ·  Deçan

Bejm hapjen e BUNAREVE DHE PILOTEVE

21 Tet 19:34 Të tjera  ·  Deçan

Shpime

21 Tet 19:31 Të tjera  ·  Pejë

Shpime ( hapje te bunareve dhe piloteve)

12 Tet 21:26 Të tjera  ·  Deçan

Hapja bunarev

12 Tet 21:22 Të tjera  ·  Klinë

Hapja e bunareve (puseve)

10 Tet 20:20 Të tjera  ·  Pejë

shpime hapje te bunareve (puseve)

07 Tet 21:42 Të tjera  ·  Klinë

Bejm hapjen e bunareve dhe pilotave

22 Sht 16:14 Të tjera  ·  Pejë

Hapja e bunareve

08 Sht 20:40 Të tjera  ·  Pejë

hapja e bunareve puseve

08 Sht 20:40 Të tjera  ·  Pejë

Bunare

05 Sht 19:39 Të tjera  ·  Klinë

Hapja e bunareve

02 Sht 19:57 Të tjera  ·  Lipjan

Plluma në shitje

4 EUR

23 Gush 15:06 Të tjera  ·  Klinë

Hapja e bunareve me gypa te gjera

30 Korr 20:07 Të tjera  ·  Pejë

Hapja e bunareve (puseve)

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rollera ose rreshitse me rrota | Të gjitha | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione