Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa me qera 150 euro - Banesa me qera të gatshme për banim

Banesa me qera 150 euro - është fraza më e kërkuar për të gjithë ata që kërkojnë banesa me qera 150 euro buxhet në muaj.


Marrja e një banese me qera nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Mjafton të shfletoni faqen tonë dhe të shkruani në kutinë e kërkimit "banesa me qera 150 euro" dhe të gjeni shpallje që përshtaten me karakteristikat tuaja të kërkimit.

Dje 21:53 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Maj 16:34 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Maj 09:30 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Maj 11:40 ,

Gasonjere me qera afer teatrit Dodona

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
12 Maj 10:24 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Maj 10:46 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Maj 09:29 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Maj 09:33 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Maj 20:02 ,

Banesë me qera në lagjen Tophane, afer Komunes #2930

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
04 Maj 11:52 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Pri 12:09 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Pri 15:39 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Pri 10:01 ,

Lëshohet banesa me qera në lagjën Bregu i Diellit

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Pri 10:02 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Pri 10:00 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Pri 13:58 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Pri 13:02 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Pri 11:06 ,

Gasonjere me qera ne Bregun e Diellit

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
21 Pri 11:56 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Pri 14:19 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Pri 09:41 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Pri 13:38 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Pri 13:33 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Pri 17:30 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Pri 14:29 ,

Banesa me qira

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
13 Pri 04:29 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Pri 04:27 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Pri 17:52 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Pri 17:45 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Pri 10:44 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Pri 10:42 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Pri 15:29 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Pri 12:21 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Pri 14:12 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Pri 16:28 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

Numri i dhomave: 2
02 Pri 13:55 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Pri 14:01 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Mar 12:58 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Mar 14:52 ,

Jap banesen me qera ne Prishtine.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

A po kërkoni një banesa me qera 150 euro në muaj? Shikoni shpalljet e ofruara direkt nga pronarët e shtëpive për banesa me qira 150 euro në muaj dhe zgjidhni banesat ideale për ju në lokacione apo qytete të ndryshme në Prishtinë, Prizren, Pejë, Gjakovë, Fushë Kosovë dhe qytete të tjera të Kosovës.


Banesa me qera 150 euro në muaj - Ofertat më të mira në treg


A keni dashur ndonjëherë të merrni me qira një banesë, por çmimet e qirasë janë shumë të larta? Ne do t'ju ndihmojmë të zgjidhni çështjen e banimit brenda buxhetit tuaj!


Nëse jeni të interesuar të gjeni një banesa me qera dhe buxheti juaj mujor i qerasë është 150 euro në muaj, atëherë ju jeni në vendin e duhur!


Kërkimi i një banese me qera në rastet kur ju nuk mund të ofroni më shumë se 150 euro në muaj mund të jetë sfide e vështirë pasi buxheti juaj është i përcaktuar paraprakisht dhe kjo është shuma që ju mund ta përballoni.


Ju mund të duhet të kërkoni fizikisht në lagje të ndryshme qytetesh apo të vizitoni shumë prona për të gjetur banesa me qera 150 euro në muaj. Por mos u brengosni. E gjitha kjo mund të thjeshtësohet nëse ju shfletoni platformën tonë.


Platforma MerrJep.com ju mundëson t'i keni të gjitha ofertat për banesa me qera 150 euro në muaj në një vend të vetëm nga persona fizik apo agjensione të patundshmërive, pavarësisht nëse ju jeni duke kërkuar për banesa me qera 150 euro në Prishtinë, Prizren, Pejë, Gjakovë, Fushë Kosovë apo qytete tjera të Kosovës.


Si të kërkoni shpallje për banesa me qera 150 euro në MerrJep.com?


Nëse jeni në treg për banesa me qera dhe buxheti juaj i përcaktuar paraprakisht është 150 euro, tashmë ju jeni duke kërkuar në vendin e duhur.


Gjatë kërkimit për banesa me qera 150 euro në këtë kategori, ju do të mund të hasni në shpallje të shumta nga pronarët e banesave apo nga agjensione të patundshmërisë të cilat mund të plotësojnë kërkesat tuaja për banesa me qera 150 euro.


Mënyra më e mirë e kërkimit e cila shfaq rezultate të sakta, është të shkruani në kutinë e kërkimit "banesa me qera 150euro". Kjo formë e kërkimit do t'ju shfaqë vetëm banesa me qera me çmim 150 euro në muaj të cilat pastaj ju mund t'i rishikoni dhe të vendosni nëse do t'i kontaktoni shpallësit për të vazhduar tutje me procesin e qerasë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione