Banesa në shitje Dardani, Prishtinë - Shpallje për banesa në shitje

Banesa në shitje Dardani - është vendi i duhur nëse edhe ju jeni të interesuar për të parë shpallje të personalizuara për banesa në shitje Dardani.


Lagjja Dardania është një ndër lagjet më të njohura të Prishtinës pasi ndodhet në qendër të kryeqytetit dhe ofron hapësirë të mjaftueshme banimi, kënde lojërash për fëmijë, park dhe hapësira të tjera. Në këtë kategori ju mund të gjeni banesa në shitje në Dardani me kuadratura të vogla, të mesme dhe të mëdha.

Dje 20:55
Linku:
,

Shitet garsoniera në Dardani

29 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20

Sot 12:14 ,

BANESA ME QERA NË DARDANI

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 12:14 ,

Leshohet banese me qira ne Dardani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 12:12 ,

BANESA ME QERA NË DARDANI

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:10 ,

Banese me qira ne Dardani

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:06 ,

Banes me qira ne Dardani

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 12:06 ,

Banes/Gasoniere me qira ne Dardani afer rrethit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 12:06 ,

Banes me qira ne Dardani

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:05 ,

Banes me qira ne Dardani

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 12:04 ,

Banes me qira ne Dardani

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60

Gjeni banesën tuaj të ëndrrave në lagjen Dardania të kryeqytetit të Prishtinës. Ne ofrojmë banesa në shitje në Dardani dhe ju ndihmojmë të gjeni një banesë të përsosur për ju dhe familjen tuaj.


Gjetja e shpalljeve për banesa në shitje Dardani është e lehtë, thjesht shikoni në faqen tonë të internetit dhe gjeni apartamentin tuaj të përsosur të përshtatshëm për banim afatgjatë.


Banesa në shitje Dardani


Nëse jeni duke kërkuar për një banesë garsoniere apo banesa me shitje Dardani kuadraturë më të madhe, këtu do të zbuloni se ne kemi banesa në shitje në Dardani që me siguri do të plotësojnë të gjitha nevojat tuaja.


Platforma MerrJep.com ofron mijëra shpallje për banesa në shitje në Dardani të cilat janë të gatshme për banim pavarësisht nëse jeni duke kërkuar banesa të mobiluara ose jo.


Me mbi 4.000 shpallje për banesa në shitje Dardani, gjetja e një banese të përshtatshme për ju mund të jetë një proces i zgjatur shumë dhe i vështirë. Për këtë arsye ne ju rekomandojmë të përdorni filtrat e posaçshëm për kërkim të patundshmërive në mënyrë që të arrini sa më shpejtë tek shpallja e duhur për banesa në shitje Dardani.


Regjistroni shpallje për banesa në shitje Dardani


Nëse gjatë kërkimit për banesa në shitje Dardani, ju nuk mund të gjeni banesë që përshtatet me karakteristikat tuaja të kërkimit, MerrJep.com ju mundëson të bëheni pjesë e platformës tonë dhe të gjeni banesën tuaj shpejtë dhe lehtë.


Si mund ta bëni këtë?


Ju mund të regjistroni shpallje falas dhe të plotësoni formularin për regjistrim të shpalljeve në MerrJep.com. Formularin duhet ta plotësoni duke listuar të gjitha kërkesat tuaja për banesën që kërkoni të blini. Në mënyrë që shpallja juaj të ketë suksesë dhe të arrijë sa më shpejtë tek shitësit e banesave, ne ju rekomandojmë që në titull të vendosni njërën nga këto fraza "Kërkoj banesa në shitje Dardani", "Jam i interesuar të blejë banesa në shitje Dardani", etj.


Një mënyrë tjetër e suksesshme për reklamim në MerrJep.com janë opsionet shtesë që ofrohen si mundësi mjaft e mirë për të rritur shitjet në MerrJep.com, në këtë rast përdorimi i opsioneve shtesë në shpalljen "Banesa me qera Dardani" do të bëjë që shpallja juaj të shihet nga më shumë persona që mund të jenë shitës potencial të banesës.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione