Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shporet | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shporet,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shporet Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Sht 10:57 ,

Shtepi me qera - Kalabri - Prishtine

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Qer 19:39 ,

Shitet kuzhina komplet

1 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Qer 17:14 ,

Shitet

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 180
15 Mar 16:27 ,

Shtepi me qera - E gatshme me 1 Prill 2021

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Sht 11:31 ,

Alfa shporet

200 EUR

Numri i dhomave: 1
20 Maj 12:33 ,

Shtepi Me qera - Prishtine - Emshir

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Maj 17:17 ,

Shtepi me qera afer Univerzitetit UBT.

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Maj 16:01 ,

Shtepi me qera ne Prishtine

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Maj 15:51 ,

Shtepi me qera ne Prishtine

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Pri 17:48 ,

SHTEPI ME QERA

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Jan 02:04 ,

Shporet druve

100 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Nën 16:57 ,

Shiten dy Shtepi me Plane te Njejt

Numri i dhomave: 4
21 Tet 00:40 ,

Kate shtepie me qira

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
11 Korr 22:16 ,

Leshohen dy kate te shtepise me qera ne rrugen B

400 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 190
11 Korr 22:16 ,

Leshohet kati i shtepise me oborr ne rrugen B

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
11 Korr 22:04 ,

Leshohet kati i shtepise me terase ne rrugen B

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
25 Shk 16:06 ,

Shtepi me qira per Nderkombetare

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
24 Gush 18:01 ,

Leshoj katin me qera ne arberi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
24 Gush 18:01 ,

Leshoj katin me qera ne Arberi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
27 Qer 14:00 ,

Shtepi me qera ne Emshir/Kalabri

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
08 Dhj 11:00 ,

SHITET SHTEPIA

94 500 EUR

Numri i dhomave: 5
30 Tet 10:10 ,

Shtepi me qira komplet e mobiluar Veternik

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
18 Tet 17:09 ,

Jepet shtepia me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Qer 18:39 ,

shtepi qira dhe shitje

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 170
30 Maj 08:25 ,

shtepi

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
07 Maj 12:16 ,

Shtepia me 2 ari ne Lagjen e Spitalit

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Pri 10:41 ,

shitet kampshtepiza

1 580 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
21 Shk 08:07 ,

shporet alfa palma

200 EUR

Numri i dhomave: > 10
28 Dhj 20:58 ,

IPET SHTEPIA ME QERA E MOBILUAR

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Dhj 15:54 ,

Shtepia jepet me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
03 Tet 21:44 ,

Shtepi me qira ne Prishtine

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Maj 23:07 ,

IPET KATI 3 me QIRA &SHPI:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
14 Pri 10:55 ,

shiten mobilje

Numri i dhomave: 2
13 Pri 11:57 ,

shiten

1 500 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Shk 12:07 ,

SHESIM SHTEPIN ME TRULL OSE BEJM NDRIM ME BANES

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
29 Tet 12:14 ,

SHPORET ME DRU

60 EUR

Numri i dhomave: 2,5
14 Tet 13:05 ,

KAT SHTEPIE ME QIRA

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shporet | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • shporet në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • shporet alfa në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • shporet në kategorinë Të tjera
  • Shporet per nxemje në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Shporet me dru në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • shporet në kategorinë Vetura | Wiesmann
  • shporet në kategorinë Lavatriçe dhe makinë tharëse | Candy
  • Shporet elektrik në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • shporet alfa në kategorinë Mobilje për kuzhinë
  • shporet në kategorinë Shtëpi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione