Friz Kontainer Metalit Komore Magazin

Shitet nga: 27 Qer 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kemi Kontainera te shume llojshem:
Friz Te llojeve te ndryshme, Kontainer Special me Izulues per Friz, per Ngrirje te thell apo vetem ftoheje normale.!

Hekur/Magazin-Metali, Friz, Zyre/Banimi, Wc/Toailet etj.
*Kontainer FRIZ 1.80 x 2.00 m. dhe 2.50 x 6.00 m.
*Kontainer Hekur/Magazin 2.50 x 6.00 m. 15 m².
*Kontainer Zyre/Banim 2.50 x 6.00 m. 15 m². Me Klim,
dhe sipas dimenzioneve te kerkuara...!?
*Rezervar: 1000 dhe 5000 liter.
Kamion, Vetur, Gjenerator, Pirunar.

Te gjith Kontainerat e Banimit / Zyret posedojn "KLIMAT".

Kombinime te ndryshme sipas Kerkeses suaj...
Kerko mallrat tona: 044493684

Mob: 044493684
dhe
Viber: +37744493684

Adresa: Magjistralia Prishtine-Ferizaj, f.sh BABUSH i Ri. 23 km nga Prishtina.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim