City , 30
Crossline , 22
Roadline , 5
Scouty R , 2
02 Dhj 18:18 Vetura , Besianë

Blej Vetura Rks Defek ose Me Aksident Pa Dogan Etj

3 330 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 18:41 Vetura , Dardanë

Reklama ndriquese per biznes

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 19:15 Vetura , Drenas

Rover

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Nën 17:16 Vetura , Pejë

FM-HIFI-TUNING-STORE

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 20:57 Vetura , Vushtrri

shes radion

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Nën 18:09 Vetura , Ferizaj

shitet golf 2 urgjend 1.3benzin

270 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 17:48 Vetura , Ferizaj

shitet golf 2

270 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 12:14 Vetura , Malishevë

Shes fellne 540 ero

540 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Nën 12:36 Vetura , Prishtinë

Blejm TERMO te vjetra!!!!!!

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 22:19 Vetura , Besianë

Shesim minila,shamija,kmisha

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Nën 14:31 Vetura , Ferizaj

shitet vitrina me ftofje

289 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 07:32 Vetura , Prizren

Pajisje per qebatore

1 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 18:20 Vetura , Artanë

kjnbkhnklkjlkj;lk

5 655 656 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 19:51 Vetura , Gjilan

RENT A CAR - ARDIANI- GJILAN - 049 999 994

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 17:48 Vetura , Gjilan

RENT A CAR - ARDIANI - GJILAN - 049 999 994

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 17:37 Vetura , Gjilan

RENT A CAR - ARDIANI - GJILAN - 049 999 994

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Tet 12:07 Vetura , Prishtinë

Ping pong 110 euro lir lir lir

110 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Tet 18:13 Vetura , Ferizaj

Shiten bojler + kada

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Tet 21:44 Vetura , Gjilan

Shitet Gjeneratori ky ne foto Shitet Urgjent

150 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 15:16 Vetura , Skenderaj

Shes Prokolicen.....

160 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 01:53 Vetura , Prishtinë

fellne

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 21:17 Vetura , Mitrovicë

ascona rexhistrim deri nshkurt 2017 qmimi 500

500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Tet 19:48 Vetura , Prishtinë

dritare vetem80€ me kiper trediktuna

80 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Tet 18:16 Vetura , Ferizaj

Fellne 19 per audi dhe mercedes

600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Sht 16:03 Vetura , Lipjan

shes TV

150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 00:08 Vetura , Gjakovë

11 kompjutera per CONTER, ndrrim me vetur

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Sht 12:36 Vetura , Prishtinë

Shiten

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Sht 15:48 Vetura , Viti

komplet maqinat e Autolarjes

1 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gsh 20:23 Vetura , Pejë

fellne

230 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gsh 20:59 Vetura , Mitrovicë

blej vetura me denim rks dhe defekt

200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Gsh 21:54 Vetura , Mitrovicë

Aparat per te Shurdher

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gsh 10:27 Vetura , Skenderaj

Iveco

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Krr 23:49 Vetura , Kastriot

VW Golf 4 -00

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Krr 23:48 Vetura , Klinë

Rimorkio veture

260 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Krr 12:02 Vetura , Viti

Dele

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Krr 17:47 Vetura , Skenderaj

Shiten dujt e grurit shun te mir 2 euro

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 19:31 Vetura , Gjilan

Shes Motorr

120 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Qer 13:46 Vetura , Lipjan

boj ndrrim me vetur

300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 18:55 Vetura , Ferizaj

Iveco

3 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Qer 05:35 Vetura , Ferizaj

biciklla

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 00:27 Vetura , Prishtinë

Xhirime per dasma dhe ahengje

250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 15:21 Vetura , Fushë Kosovë

ilaq Bio Per Sherimin e Thojve

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 13:59 Vetura , Drenas

shiten 40 copa drita.per dekorim

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Maj 22:33 Vetura , Skenderaj

Klush Dhelpres

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Pri 10:31 Vetura , Gjilan

LULE

80 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 19:24 Vetura , Ferizaj

pllugji

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Mar 20:34 Vetura , Besianë

golf 2

400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Shk 09:41 Vetura , Malishevë

shes

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: > 500 000
23 Shk 18:53 Vetura , Artanë

Shiter

4 444 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim