MAKINA , 164459
VENDBANIME , 61621
ELEKTRONIKA , 61086
TË TJERA , 15105

Sot 20:57 Vetura , Ferizaj

VW Polo 1.4 bezin me tabela huaja -98

690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:57 Banesa , Prishtinë

banes me qera te prime grup e pershta per zyre 300

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 20:57 Vetura , Mitrovicë

shes pollon e sapo ardhur nga jasht

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:57 Banesa , Prishtinë

Banese me QIRA ne lagjen Mati 1 te Super VIVA

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 20:57 Vetura , Ferizaj

Golf 6 Diesel

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:57 Vetura , Ferizaj

u shit flm.merr jep

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:57 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Arberi (Dragodan) te Komuna e Re

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 20:57 Vetura , Prishtinë

VW Golf V 1.9 -08

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:57 Shtëpi , Prishtinë

Q79 Shtepi me qera Sofali

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 20:57 Vetura , Lipjan

Opel vektra

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:57 Vetura , Malishevë

Auto 24 24 Blejm Vetura BMW AUDI VW GOLF MERCRDES

6 570 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 20:57 Banesa , Prishtinë

banes me qera ne lagjen AKTASH

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 20:57 Banesa , Prishtinë

Banese me QIRA per STUDENTA

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 20:57 Banesa , Prishtinë

shitet dhe ipet me qera banesa ne breg dillit 250e

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Në fillim