Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Zveçan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Zveçan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Zveçan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:51 Vetura , Zveçan

Blej Vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 10:05 Konzolatë për lojëra , Zveçan

Sony Playstation 5

300 EUR

08 Sht 14:49 Vetura , Zveçan

VW Tiguan 2.0 TDI 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 19:08 Servis për makina , Zveçan

Dyer per garazha

27 Gush 09:00 Servis për makina , Zveçan

Motorra per dyer049681559

13 Gush 04:27 Vetura , Zveçan

FIAT 500 1.0i BSG - 70 S&S HYBRID SERIE DOLCEVITA PLUS

999 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Gush 13:14 Shtëpi , Zveçan

Gjiri i lalezit

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 200
25 Qer 11:30 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Zveçan

Honda

4 500 EUR

18 Qer 21:26 Shërbime Të tjera , Zveçan

Veprimi i hirit.

16 Qer 13:28 Kafshë shtëpiake Mace , Zveçan

Mace persiane

300 EUR Price Reduced

28 Maj 17:30 Kafshë shtëpiake Qen , Zveçan

Klysh Tiger Afrikan jug

9 999 999 EUR

28 Maj 15:44 Moped (nën 50cc) , Zveçan

Kross

45 EUR

28 Maj 15:31 Vetura , Zveçan

Atv

18 700 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 10:36 Të tjera , Zveçan

Termocortadora A200G

16 Maj 09:43 Të tjera , Zveçan

Termocortadora A200D

16 Maj 09:36 Të tjera , Zveçan

Termocortadora A200F

16 Maj 09:31 Të tjera , Zveçan

Termocortadora A200C

16 Maj 09:27 Të tjera , Zveçan

Termocortadora A200B

16 Maj 09:18 Të tjera , Zveçan

Fresadora 3 ejes B130G

16 Maj 09:17 Të tjera , Zveçan

Fresadora 5 ejes B150B

16 Maj 09:14 Të tjera , Zveçan

Fresadora 5 ejes B150A

16 Maj 09:01 Të tjera , Zveçan

Fresadora 3 ejes B130F

16 Maj 08:56 Të tjera , Zveçan

Fresadora 3 ejes B130E

16 Maj 08:56 Të tjera , Zveçan

Fresadora 3 ejes B130D

16 Maj 08:52 Të tjera , Zveçan

Fresadora 3 ejes B130A

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Zveçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione