Vila -Daci---Pizza---Restorant

Jepet me qera nga: Haxhi 23 Jan 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

25 EUR / ditë

Adresa: Ksamil-Sarande
Sipërfaqe: 16 m2
Komuna: Prizren
Dhoma me qera ne periudhen e pushimeve prill -tetor ne Ksamil.Dhomat jane te komletuara me te gjitha orjendite per pushime twe qeta dhe te rehatshme,jane me hapsira te bollshme per familje dhe cifte.Kane klima,tv,frigorifer dhe uje 24 ore.cmimet variojne sipas muajve.faleminderit ju per kontakt keni numer cel-0682225735.Haxhi-Daci.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim