Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhoma me qera në gjithë Kosovën - MerrJep.com Shpalljet

Prishtinë , 4304
Prizren , 200
Ferizaj , 158
Pejë , 110
Gjilan , 100
Mitrovicë , 78
Gjakovë , 57
Vushtrri , 56
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar dhoma me qera në Kosovë? Gjeni bashkëbanuesin e ardhshëm në MerrJep.com!


Në këtë kategori ju mund të gjeni 4.258 shpallje për dhoma me qera për student, dhoma për qëndrim ditor, dhoma ku ju mund t'i kaloni pushimet tuaja në vende malore apo në gjithë Kosovën.


Shfletoni faqen tonë dhe gjeni shpallje për dhoma me qera në Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren, Gjakovë, Prevallë, Boge, Brezovicë dhe qytete tjera të Kosovës.

Dje 20:00 Dhoma , Prishtinë

Leshoj dhoma me qera afer Universitetit Iliria

60 EUR / muaj

05 Qer 19:28 Dhoma , Prishtinë

Leshoj dhoma me qera afer Universitetit Iliria

60 EUR / muaj

05 Qer 06:41 Dhoma , Prishtinë

Dhome me qira

04 Qer 15:01 Dhoma , Gjakovë

Shiyltet kreveti urgjent

03 Qer 22:59 Dhoma , Prishtinë

Dyer te dhomave

02 Qer 21:26 Dhoma , Prishtinë

Leshoj dhoma me qera afer Universitetit Iliria

60 EUR / muaj

02 Qer 16:59 Dhoma , Prishtinë

Krevet per femij

02 Qer 13:22 Dhoma , Ferizaj

banesa me qera dhoma

01 Qer 17:15 Dhoma , Prishtinë

Leshoj dhoma me qera afer Universitetit Iliria

60 EUR / muaj

01 Qer 15:19 Dhoma , Prishtinë

Leshoj dhoma me qera afer Universitetit Iliria

60 EUR / muaj

01 Qer 14:38 Dhoma , Prizren

japim.me qira

01 Qer 14:38 Dhoma , Prizren

japim.me qira

01 Qer 14:18 Dhoma , Prishtinë

Dhome/ dhoma

01 Qer 09:08 Dhoma , Ferizaj

Ipet me qera banesa 95m2

01 Qer 09:04 Dhoma , Prishtinë

Dhome/ dhoma

01 Qer 08:58 Dhoma , Prishtinë

Lshoj me qera

150 EUR / muaj

30 Maj 22:46 Dhoma , Prishtinë

Leshohet dhoma me qera

50 EUR / muaj

30 Maj 20:10 Dhoma , Prishtinë

Kerkoj bashkbanues

28 Maj 17:23 Dhoma , Prishtinë

Leshoj dhoma me qera afer Universitetit Iliria

60 EUR / muaj

28 Maj 17:22 Dhoma , Vushtrri

Shiten kauqat

28 Maj 17:14 Dhoma , Prishtinë

shiten

28 Maj 17:14 Dhoma , Prishtinë

shiten

28 Maj 17:14 Dhoma , Prishtinë

shiten

28 Maj 17:14 Dhoma , Prishtinë

shiten

28 Maj 17:14 Dhoma , Prishtinë

shiten

28 Maj 17:14 Dhoma , Prishtinë

shiten

28 Maj 17:14 Dhoma , Prishtinë

shiten

28 Maj 17:14 Dhoma , Prishtinë

shiten

Jeni duke kërkuar të merrni dhoma me qera? Shikoni shpalljet për dhoma në Prishtinë, Prizren, Ferizaj, Fushë Kosovë, Mitrovicë, Gjilan dhe gjithë Kosovën në mesin e 4.258 shpalljeve për dhoma me qera në MerrJep.com. 9


Dhoma me qera në Prishtinë


Jeni student/e dhe ju duhet të gjeni bashkëbanues/e për të ndarë qeranë? Dhomat me qera janë opsioni financiar më i përballueshëm për ju!


Shikoni shpalljet për dhoma me qera në MerrJep.com dhe gjeni dhoma në lokacione të ndryshme të Prishtinës dhe zgjedhni lokacionin e duhur për ju.


Varësisht nëse jeni duke kërkuar dhoma me qera në qendër apo në lagje tjera të Prishtinës, në MerrJep.com mund t'i gjeni të dyja opsionet.


Si mund ta bëni këtë?


E gjitha çfarë ju duhet të bëni për të gjetur dhoma me qera në lokacionin ideal për ju është të filtroni shpalljet në bazë të vendodhjes apo shkruani në kutinë e kërkimit lagjen e preferuar për të parë shpallje për dhoma me qera në po atë lagje.


Dhoma plazhi me qera


Keni planifikuar të shkoni në pushime dhe jeni duke kërkuar të gjeni dhoma me qera nga komoditeti i shtëpisë suaj? Ne mendojmë për ju!


Në MerrJep.com ju mund të gjeni shpallje të shumta për dhoma me qera me lokacion në vendet bregdetare si Durrës, Sarandë, Ulqin, Shëngjin dhe vende tjera bregdetare.


Shikoni shpalljet për dhoma me qera në MerrJep dhe bëni një tur virtual nëpër dhoma përmes fotografive dhe informacionit për dhoma të vendosur në shpallje, në mënyrë që të zgjedhni dhomën që i përshtatet kërkesave tuaja me çmimet më të volitshme në treg.


Gjeni dhoma me qera në vende malore


Shijoni bukuritë malore dhe ajrin e pastër të vendeve malore në Kosovë. Kërkoni shpallje për dhoma me qera në Prevallë, Brezovicë, Boge dhe vende tjera malore dhe zgjedhni dhoma të përshtatshme për kërkesat tuaja me ofertat më të mira në treg.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione