Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhoma me qera në gjithë Kosovën - MerrJep.com Shpalljet

Prishtinë , 4497
Prizren , 216
Ferizaj , 164
Pejë , 113
Gjilan , 109
Mitrovicë , 88
Vushtrri , 62
Gjakovë , 57
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar dhoma me qera në Kosovë? Gjeni bashkëbanuesin e ardhshëm në MerrJep.com!


Në këtë kategori ju mund të gjeni 4.258 shpallje për dhoma me qera për student, dhoma për qëndrim ditor, dhoma ku ju mund t'i kaloni pushimet tuaja në vende malore apo në gjithë Kosovën.


Shfletoni faqen tonë dhe gjeni shpallje për dhoma me qera në Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren, Gjakovë, Prevallë, Boge, Brezovicë dhe qytete tjera të Kosovës.

Dje 23:11 Dhoma  ·  Prizren

Dhoma me qira per studente puntore femra

40 EUR / muaj

Dje 21:42 Dhoma  ·  Besianë

Kreveta nga druri +38345658245

50 EUR

Dje 18:13 Dhoma  ·  Prizren

Banesa konvikti per vajza

1 EUR / muaj

Dje 15:21 Dhoma  ·  Ferizaj

Dhoma me qera

Dje 11:07 Dhoma  ·  Prishtinë

Dhoma me qira per femra

65 EUR / muaj

Dje 08:13 Dhoma  ·  Prizren

Banesa konvikti per vajza

1 EUR / muaj

22 Shk 22:53 Dhoma  ·  Prishtinë

Dhoma me qira

60 EUR / muaj

22 Shk 14:29 Dhoma  ·  Therandë

Shiten

21 Shk 21:35 Dhoma  ·  Prishtinë

Dhoma me qira

65 EUR / muaj

21 Shk 13:37 Dhoma  ·  Mitrovicë

Shes dhome gjumi per femij

20 Shk 21:00 Dhoma  ·  Mitrovicë

Shitet komoda shum e rujtne

20 Shk 19:18 Dhoma  ·  Prishtinë

Dhome

55 EUR / muaj

20 Shk 10:48 Dhoma  ·  Prishtinë

Dhome me kuzhin dhe banjo me hyrje te veqant

100 EUR / muaj

20 Shk 10:29 Dhoma  ·  Prishtinë

Dhome me qira ne qender te prishtine

100 EUR / muaj

19 Shk 20:00 Dhoma  ·  Prishtinë

Ipen Dhoma me Qera Për Studente

19 Shk 19:03 Dhoma  ·  Fushë Kosovë

Divan per sallon

400 EUR / muaj

18 Shk 19:27 Dhoma  ·  Prishtinë

Lëshojm Dhoma me qera

18 Shk 11:48 Dhoma  ·  Prizren

japim me.qira katin e shpis

17 Shk 15:54 Dhoma  ·  Prishtinë

LESHOJ DHOME ME QERA TEK MINISTRIA E ARSIMIT

17 Shk 09:48 Dhoma  ·  Fushë Kosovë

Shitet komoda

17 Shk 02:29 Dhoma  ·  Besianë

Banes me qera

16 Shk 16:26 Dhoma  ·  Prishtinë

Dhomë për studente

16 Shk 13:50 Dhoma  ·  Ferizaj

banesa me qera dhoma

15 Shk 11:31 Dhoma  ·  Prishtinë

Moler Knauf Glet +38344878728

13 Shk 15:02 Dhoma  ·  Prishtinë

mobilje 123

12 Shk 21:45 Dhoma  ·  Lipjan

Shiten tavolinat

12 Shk 18:39 Dhoma  ·  Prishtinë

Kerkoj dhome me qera

10 Shk 14:13 Dhoma  ·  Mitrovicë

Jepet me qira lokali nè Mitrovicè

09 Shk 11:45 Dhoma  ·  Gjilan

Kerkon garsonjer me qira

06 Shk 08:07 Dhoma  ·  Prishtinë

Dhoma me qera 80 eu

80 EUR / javor

04 Shk 20:00 Dhoma  ·  Prishtinë

Banese me qira

04 Shk 19:13 Dhoma  ·  Ferizaj

Krevet me dyshek

04 Shk 16:43 Dhoma  ·  Prizren

Dhoma me qira per vajza

60 EUR / muaj

04 Shk 01:22 Dhoma  ·  Prishtinë

leshohet me qera

250 EUR /

04 Shk 01:16 Dhoma  ·  Lipjan

Dhoma

02 Shk 21:41 Dhoma  ·  Besianë

Ipet lokali me qera

250 EUR / muaj

02 Shk 13:13 Dhoma  ·  Vushtrri

Kauqa

01 Shk 22:55 Dhoma  ·  Prishtinë

leshohet me qera

250 EUR /

01 Shk 10:04 Dhoma  ·  Prishtinë

Dhoma me qira pr 70€

70 EUR / muaj

31 Jan 01:40 Dhoma  ·  Burim

Tavolin e pritjes

29 Jan 21:52 Dhoma  ·  Prishtinë

Leshohet dhoma me qera

50 EUR / muaj

29 Jan 19:07 Dhoma  ·  Prizren

Banesa per Studente(femra)

Jeni duke kërkuar të merrni dhoma me qera? Shikoni shpalljet për dhoma në Prishtinë, Prizren, Ferizaj, Fushë Kosovë, Mitrovicë, Gjilan dhe gjithë Kosovën në mesin e 4.258 shpalljeve për dhoma me qera në MerrJep.com. 9


Dhoma me qera në Prishtinë


Jeni student/e dhe ju duhet të gjeni bashkëbanues/e për të ndarë qeranë? Dhomat me qera janë opsioni financiar më i përballueshëm për ju!


Shikoni shpalljet për dhoma me qera në MerrJep.com dhe gjeni dhoma në lokacione të ndryshme të Prishtinës dhe zgjedhni lokacionin e duhur për ju.


Varësisht nëse jeni duke kërkuar dhoma me qera në qendër apo në lagje tjera të Prishtinës, në MerrJep.com mund t'i gjeni të dyja opsionet.


Si mund ta bëni këtë?


E gjitha çfarë ju duhet të bëni për të gjetur dhoma me qera në lokacionin ideal për ju është të filtroni shpalljet në bazë të vendodhjes apo shkruani në kutinë e kërkimit lagjen e preferuar për të parë shpallje për dhoma me qera në po atë lagje.


Dhoma plazhi me qera


Keni planifikuar të shkoni në pushime dhe jeni duke kërkuar të gjeni dhoma me qera nga komoditeti i shtëpisë suaj? Ne mendojmë për ju!


Në MerrJep.com ju mund të gjeni shpallje të shumta për dhoma me qera me lokacion në vendet bregdetare si Durrës, Sarandë, Ulqin, Shëngjin dhe vende tjera bregdetare.


Shikoni shpalljet për dhoma me qera në MerrJep dhe bëni një tur virtual nëpër dhoma përmes fotografive dhe informacionit për dhoma të vendosur në shpallje, në mënyrë që të zgjedhni dhomën që i përshtatet kërkesave tuaja me çmimet më të volitshme në treg.


Gjeni dhoma me qera në vende malore


Shijoni bukuritë malore dhe ajrin e pastër të vendeve malore në Kosovë. Kërkoni shpallje për dhoma me qera në Prevallë, Brezovicë, Boge dhe vende tjera malore dhe zgjedhni dhoma të përshtatshme për kërkesat tuaja me ofertat më të mira në treg.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione