Samsung Galaxy S2 i9200

Shitet nga: Elvis 21 Shk 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Burim
Samsung Galaxy S2 osht ne gjendje shum te rregull , qe 1 muaj u ardh prej Jashti dhe i posedon te gjitha funksionet, osht i zhbllokuar
Gjithashtu telefoni vije edhe me nje Mbrojtese .
Shitet Urgjent !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim