Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MerrJep Telefona - Shpallje për telefona të ri dhe të përdorur në shitje

Acer , 343
Acer , 6
Cube , 1
Alcatel , 289
Apple , 1
Apple , 7
Apple , 270
Microsoft , 3
Amoi , 18
Asus , 2
ASUS , 3
LG , 1
Nintendo , 4
Apple (Iphone) , 49921
Dell , 2
Dell , 2
Asus , 148
Philips , 1
AT&T , 98
Lenovo , 1
Lenovo , 36
Benefon , 17
Toshiba , 1
Audi , 1
BenQ , 28
Bird , 2
Piaggio , 2
BlackBerry , 364
Samsung , 189
Sony , 1
Chea , 1
Sony , 1
Dell , 42
Ericsson , 24
Eten , 1
Gigabyte , 1
Google , 74
HP , 67
HTC , 1276
Huawei , 2223
i-mate , 7
i-mobile , 45
iNQ , 2
Lenovo , 294
LG , 976
Maxon , 7
Mobile , 163
Modu , 3
Motorola , 167
Nokia , 1877
O2 , 9
Palm , 4
Panasonic , 17
Pantech , 3
Philips , 10
Sagem , 9
Samsung , 31342
Siemens , 2
Sony , 1421
T-Mobile , 17
Telit , 1
Toshiba , 5
Vertu , 38
VK Mobile , 26
Vodafone , 30
WND , 4
ZTE , 160

Telefona të ri dhe të përdorur në shitje. Gjeni telefona në shitje në Kosovë nga brendet kryesore të elektronikës në një vend.


Ju mund të zgjidhni telefona nga brendet tuaja të preferuara si iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi ose thjeshtë të kërkoni për ndonjë seri specifike të telefonave si iPhone 11, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13 Pro Max, Samsung S23 ultra, Samsung S20, Samsung S22 ultra.

Sot 09:03
Linku:
Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S6 edge  ·  Lipjan

Ndrroj samsung 6 eg

300 EUR

Shitësit të Besuar

Sot 11:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prishtinë

iphone 11 CE

185 EUR Price Reduced

Sot 11:25 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prizren

Iphone X 64GB Super Gjendje

125 EUR

Sot 10:41 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prizren

Iphone 11 64Gb

210 EUR

Online Shitësit të Besuar
Sot 10:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Gjakovë

Samsung A50

85 EUR Price Reduced

Sot 10:23 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Ferizaj

iPhone 12 Pro

375 EUR

Sot 10:15 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Ferizaj

iPhone 14Pro Max 256Gb

870 EUR

Sot 10:15 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Ferizaj

Samsung S22 Ultra

430 EUR

Sot 10:07 Telefona celular  ·  Huawei  ·   ·  Prizren

Huawei Pura 70 Ultra CE

1 350 EUR

Online
Sot 10:07 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prizren

Iphone Xs 64Gb Perfekt

135 EUR

Sot 10:07 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 FE  ·  Ferizaj

Samsung S20 FE CE

170 EUR

Sot 10:05 Telefona celular  ·  Nokia  ·   ·  Gjakovë

Nokia TA-1489 Duos

45 EUR

Sot 09:56 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S9  ·  Mitrovicë

Shitet samsung s9 64 giga

60 EUR

Sot 09:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XR  ·  Gjakovë

iPhone XR 64GB

135 EUR Price Reduced

Sot 09:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Gjakovë

iPhone 8 Plus 64GB

110 EUR Price Reduced

Sot 09:03
Linku:
Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S6 edge  ·  Lipjan

Ndrroj samsung 6 eg

300 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 08:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 15  ·  Prizren

Iphone 15 black 128gb CE

650 EUR

Sot 07:36 Telefona celular  ·  Huawei  ·  huawei p30 pro  ·  Gjilan

Huawei p30 pro 8gb

220 EUR

Sot 06:53 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Pejë

Samsung A21S 2020 64GB

110 EUR Price Reduced

Sot 00:05 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SAMSUNG GALAXY S2 PER MARAKLI

22 EUR

Sot 00:00 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A04s  ·  Prizren

Samsung A04s

65 EUR

Online Shitësit të Besuar
Dje 23:33 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Klinë

Samsung Galaxy A51

120 EUR

Dje 23:28 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·   ·  Mitrovicë

Apple watch ultra 49mm

520 EUR

Dje 23:28 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Poco X3  ·  Prishtinë

Xiaomi Poco X3 Pro

160 EUR

Dje 22:58 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Redmi note 13

200 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:48 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prishtinë

iPhone X Ce

155 EUR

Dje 21:46 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Prizren

Iphone xs

99 EUR Price Reduced

Online Shitësit të Besuar
Dje 21:30 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Prishtinë

IPHONE 11 PRO MAX 64GB

255 EUR

Dje 21:30 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prishtinë

IPHONE 11 64 GB I RI NE PAKO

299 EUR

Dje 21:25 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 15  ·  Prishtinë

IPHONE 15 128 GB NE PAKO I RI PA QEL

750 EUR

Dje 21:12 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A6  ·  Mitrovicë

Samsung Galaxy A6

35 EUR Price Reduced

Dje 20:18 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Prishtinë

iPhone 8 128Gb

85 EUR Price Reduced

Dje 20:18 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prishtinë

iPhone 11 Ce

195 EUR

Dje 20:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A11  ·  Prishtinë

Samsung A11

65 EUR

Dje 20:18 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prishtinë

iPhone X Ce

135 EUR

Dje 20:17 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prishtinë

iPhone X

125 EUR

Dje 20:14 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Prishtinë

iPhone XS Max

165 EUR Price Reduced

Dje 20:14 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Prishtinë

iPhone 13 Ce 128

455 EUR

Dje 20:14 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Ascend P20 Lite  ·  Prishtinë

Huawei P20 Lite

75 EUR

Zbuloni ofertat më të mira për telefona në shitje Kosovë


Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për telefona në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një telefon më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Nëse jeni në kërkim të shpalljeve për telefona në shitje ju mund të realizoni kërkimin tuaj me fjalë kyçe si “merrjep telefona Prizren”, “telefona samsung në shitje”, “telefona në shitje online”, “telefona në shitje neptun”, “telefona në shitje Samsung”, “telefon Nokia” për të shqyrtuar opsionet për telefona në shitje në Kosovë.

Mundësi të shumta blerjeje për telefona në MerrJep


Nëse jeni duke kërkuar të blini telefona të përdorur, apo telefona të vjetër por nuk keni mundësi të paguani paraprakisht, në MerrJep mund të gjeni mobi shopa që ofrojnë mundësi pagese për telefona me këste në Kosovë në shpalljet “shes blej telefona” apo “Merr jep telefona” në kategorinë telefona në shitje në Kosovë.

Mjafton të shfletoni faqen Merrjep telefona për të parë shpallje për telefona në shitje Kosove, telefona të përdorur, apo telefona të vjetër me çmime shumë të volitshme në tregun e elektronikës në Kosovë

Shisni telefonin tuaj shpejtë me MerrJep


Në një treg ku kërkimet për telefona në shitje janë kërkime të zakonshme, rrisni shanset e një shitjeje të shpejtë duke paraqitur telefonin tuaj në mënyrën më të mirë.

Shkrepni foto të bukura të telefonit, krijoni një përshkrim tërheqës duke përdorur fjalë kyçe si “blej telefona”, “shes blej telefona”, “shes telefon” për të rritur dukshmërinë, caktoni një çmim konkurrues dhe jini të përgjigjshëm ndaj pyetjeve të blerësve potencialë.

Kategoria e Merrjep telefona Kosovë është rruga juaj më e shpejtë për t’ju lidhur me blerës të interesuar të telefonave në Kosovë. Mos humbni rastin për të kaluar me shpejtë në rrugën e shitjes së telefonit tuaj - regjistroni shpallje sot në Merrjep.com!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione