Telefona mobil të ri dhe të përdorur në shitje

Acer , 305
Acer , 6
Cube , 1
Alcatel , 274
Apple , 1
Apple , 6
Apple , 195
Microsoft , 3
Amoi , 17
Asus , 2
ASUS , 3
Nintendo , 4
Apple (Iphone) , 42880
Dell , 1
Dell , 2
Asus , 125
AT&T , 2
Lenovo , 1
Lenovo , 36
Benefon , 12
Toshiba , 1
BenQ , 16
BlackBerry , 363
Samsung , 169
Sony , 1
Chea , 1
Sony , 1
Dell , 33
Ericsson , 22
Eten , 1
Gigabyte , 1
Google , 9
HP , 63
HTC , 1287
Huawei , 1835
i-mate , 7
i-mobile , 26
iNQ , 1
Lenovo , 266
LG , 962
Maxon , 5
Mobile , 130
Modu , 1
Motorola , 140
Nokia , 1756
O2 , 2
Palm , 2
Panasonic , 13
Pantech , 3
Philips , 7
Sagem , 8
Samsung , 27745
Siemens , 2
Sony , 1344
T-Mobile , 7
Telit , 1
Toshiba , 22
Vertu , 25
VK Mobile , 22
Vodafone , 23
WND , 4
ZTE , 156

Eksploro gamën e gjerë të telefonave celular në MerrJep.com. Telefona mobil të ri dhe të përdorur nga markat më të njohura në MerrJep.com.


Shiko shpallje për modele të ndryshme të telefonave të markave Apple, Samsung, HTC, Huawei, Nokia, LG dhe shumë të marka tjera dhe blej telefona me çmimet më të volitshme në treg vetëm në MerrJep.com


Jeni duke kërkuar të bleni telefon të ri apo të përdorur? Platforma MerrJep.com, iu mundëson të bleni telefona të ri apo të përdorur të markave të ndryshme nga komoditeti i shtëpisë suaj në gjithë Kosovën.


Telefona të ri dhe të përdorur në shitje


Të gjitha llojet e telefonave mobil në një vend. Gjej telefona të ri dhe të përdorur të të gjitha llojeve dhe markave të telefonave me ofertat dhe çmimet më të volitshme në treg duke filluar nga modele të ndryshme të iPhone si iPhone 8, iPhone 8 plus, iPhone X, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max dhe Samsung si Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S9 dhe modele tjera të telefonave HTC, Huawei, Nokia, LG dhe shumë tjerë me çmimet më të volitshme në treg.


Blej telefona te ri dhe të përdorur


Blej telefona celular të ri dhe të përdorur në tregun më të madh për tregti online në Kosovë. Shiko shpalljet për shitje dhe blerje të telefonave mobil dhe zgjedh modelin ideale për ju në mesin e 74.065 shpalljeve për telefona celular në MerrJep.com.


Gjeni ofertat më të mira për telefona të markave Apple, Samsung, HTC, Huawei, Nokia, LG, Sony, Blackberry me modele të ndryshme të telefonave dhe blej telefonin që iu përshtatet më së shumti nevojave tuaja.


Shit telefona të ri apo të përdorur në MerrJep.com


Keni telefona mobil të ri apo të përdorur për të shitur? Nëse po, MerrJep.com iu ofron mundësinë për të regjistruar shpallje falas për telefonin që dëshironi të shisni duke e ekspozuar atë në mesin e mijëra blerësve potencial.


E gjitha çfarë duhet për të pasur një shitje të suksesshme në MerrJep.com është të plotësoni formularin për regjistrim me të gjitha detajet e telefonit celular si dhe të ngarkoni fotografi të telefonit për të transmetuar gjendjen reale të paisjes tek blerësi potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione