Beats By Dr.dre origjinal

Shitet nga: Ardi 27 Pri 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

128 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes zmadhues per muzik e ardhur nga zvicrra e perdorur disa muaj 100% origjinal punon ma adapret poashtu dhe pa adapter me bateri ka koken per iphone 4 poashtu lidhet edhe me aux dhe bluetooth me te gjith llojet e telefonave ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim