Muzik per kerr boj edhe ndrrim

Shitet nga: Avdi 26 Jan 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes muzik per kerr zvushnikat jan 12 inq jan ne gjendje te mir shum boj edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim