Resiveri me pozicioner

Shitet nga: skenderi 07 Qer 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHES RESIVERIN TÊ TIP[IT FORTEC STAR ,I CILI E KA TE INSTALUAR POZICIONERIN NÊ VEHTE . RESIVERIN E KA DIGITRONIN (TELEKOMANDEN) SI DHE MANUELIN PÊR PORDORIM .RESIVERI ÊSHTÊ NÊ GJENDJE TEKNIKE TÊ RREGULLT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim