Zvushnika nga zvicrra

Shitet nga: Hetemiii 05 Jan 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Zvushnika shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim