Shiten villat

Shitet nga: hekuran 21 Qer 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Villa
Sipërfaqe: 84 m2
Në afërsi të: Pyllit, Vendit për skijim
Komuna: Ferizaj
Shiten 3 villa nga ne fsh.Jezerc.
Shiten;3 Villa me nga 2 ari Organizimi i mbrendshëm;Kati i parë-Sallon+kuzhinë dhe banjo Kati i dytë-Dy dhoma gjumi Infrastrukturë;Kompletuar Villat jane te ndertuar me një stil modern te pa meremetuar vetem ndertimi i vrazhd.Jane te pozicionuar në një ambient të qetë të rrethuar me male dhe bukuri Natyrore. Adresssa;Jezerc Pronar;Shqiptarë dhe Dokumentacion në rregullë Per me shume informata kontaktoni ne kete nr. ose viber:
0037745307000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim