Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Villa në shitje dhe me qera | Kosovë

Prishtinë , 418
Pejë , 235
Ferizaj , 135
Gjilan , 110
Prizren , 100
Artanë , 72
Shtërpcë , 61
Besianë , 36
Shtime , 25
Shfaqni të gjitha

Villa shitje dhe me qera. Jeni duke kërkuar villa të përshtatshme për të kaluar vikendin apo pushimet me shoqërinë apo familjen tuaj? MerrJep.com është zgjidhja juaj!


Gjeni villa në shitje dhe me qera të përshtatshme për akomodim ditorë apo javorë në atraksione malore dhe turistike si Shtërpcë, Prevallë, Brezovicë, Reqan, Boge dhe qytete tjera brenda dhe jashtë Kosovës.


Dje 15:42 Vila , Prishtinë

Shtëpi prej druri!

600 EUR

Dje 10:09 Vila , Pejë

Ofrohet VILA ne Boge per #SHITJE

85 000 EUR

22 Sht 23:13 Vila , Prishtinë

Shitet villa ne prapashtic

22 Sht 22:04 Vila , Pejë

Shitet Vila

22 Sht 11:32 Vila , Shtërpcë

VILLË MODERNE 145m2 NË BREZOVICË

260 000 EUR

22 Sht 11:30 Vila , Shtërpcë

2 Villa afer finalizimit ne Brezovice

300 000 EUR

21 Sht 15:40 Vila , Ferizaj

Shitet

1 EUR

21 Sht 05:44 Vila , Prishtinë

SHITEN VILAT NË ULQIN, SHTOJ

165 000 EUR

21 Sht 05:42 Vila , Prishtinë

SHITET VILA NE ULQIN, LIMAN

500 000 EUR

21 Sht 05:40 Vila , Prishtinë

SHITET VILA NE ULQIN

21 Sht 04:59 Vila , Prishtinë

SHITEN VILLA NE ULQIN, BUNE

115 000 EUR

21 Sht 04:59 Vila , Prishtinë

SHITEN VILLA NE ULQIN, BUNE

110 000 EUR

Keni planifikuar t'i kaloni vikendet apo pushimet në vende malore apo bregdetare? Shikoni shpalljet për villa në shitje dhe me qera dhe gjeni villa ideale me çmimet më të arsyeshme në treg në mesin e qindra shpalljeve për villa në shitje dhe me qera MerrJep.com.


Villa në shitje dhe me qera


Gjej villa në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën.


Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të kërkoni villa në shitje dhe me qera nga komoditeti i shtëpisë suaj në gjithë Kosovën.


Kërkoni villa në shitje dhe me qera në mesin e qindra shpalljeve në vende turistike e malore si Prevallë, Ulqin, Brezovicë, Reqan, Boge dhe qytete si Prishtinë, Prizren, Pejë, Ferizaj, Shtërpcë dhe gjithë Kosovën.


Si të kërkoni shpallje për villa në shitje dhe me qera?


Duke marrë parasysh numrin e shumtë të shpalljeve "Villa në shitje dhe me qera" gjetja e villës së duhur mund edhe të marrë më shumë kohë se normalisht.


Por, si të gjeni villën ideale brenda pak minutave?


Kjo është krejtësisht e lehtë për tu bërë. Ne ju rekomandojmë të shkruani në kutinë e kërkimit llojin apo modelin e villës që ju po kërkoni apo të filtroni shpalljet në bazë të filtrave të lokacionit për të shikuar rezultatet vetëm në lokacionin e kërkuar nga ju.


Regjistro shpallje falas për villa në MerrJep.com!


Jeni duke kërkuar një vend për të ofruar villa në shitje dhe me qera? MerrJep.com është zgjidhja juaj e vetme!


Nëse keni villa apo vikendica regjistroni shpallje falas në MerrJep.com. Sigurohuni që të plotësoni formularin e regjistrimit duke përfshirë numrin e dhomave, sipërfaqen dhe lokacionin e villës që dëshironi të shisni.


Për të tërhequr më shumë blerës potencial, fotografoni villën tuaj nga çdo kënd dhe çdo dhomë e saj dhe ngarkoni ato fotografi tek formulari për regjistrim në MerrJep.com. Sigurohuni që fotografitë të jenë kualitative dhe të pastërta në mënyrë që të transmetojnë si duhet gjendjen e villës tuaj.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione