Studio exstra cmim

Shitet nga: Meti 28 Dhj 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Studio aiva ka magazin per 3 cd ka za sa dush shitet komplet me zvoshnik

Kontakt edhe viber njejtin numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim