Subufer dhe pajaqall

Shitet nga: Elbasan 27 Dhj 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiten paisjet ne gjendje te rregullt komplet

Kabllat
Pajaqalla
Subuferi

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim