2 Telefona fiks "pa kabell"

Shitet nga: Burim 19 Tet 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
2 telefonat jane te lidhur me qendren dhe funksionojne shum mire

jane te perdorur por punojne shum mire, jane me baterija 1.5v
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim