Sharki

Shitet nga: Maliq Maliqi 19 Jan 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Ju ofroim nji Sharki te bukur e te re me zerin e saj te embel dhe cmim te volitshem gjendemi ne Gjilan -ju mirpresim.- per info; Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim