3 telefona Samsung

Shitet nga: Rrahim 13 Mar 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shes 3 telefona samsung ne gjendje te rregullt 2 jon samsung duos kurse njeri osht samsung 18910 te 3 jon ne rregull te 3 kan wifi
Samsung duos Young me 2 kartela ka venin per kartel memoristike ju instalohet viberi skype facebooku etj
samsung 7722 ka 2 kartela ka wifi 2 kartelat i lexon dhe i pranon osht i ndegjueshem kameren 5MP venin per kartel memoristike
samsung 18910 osht me 1 kartel ka venin per memory card ka wifi kameren 8MP edhe blitz
te 3 jan t ardhun prej gjermanie
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim