Piooner

Shitet nga: pioneer 13 Krr 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet piooner orgjinal 350w vjen me kallupin e vet me skaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim