Radio me cd me usb

Shitet nga: ilir 12 Shk 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes radio esht me cd ka usb kabell qe mundesh me perdor ka blutof qe lidhet me tel mundesh me fol me u ndegju ne gjith veturen ka nje ashtu edhe digitronin qe o montohet ne vollan ka dhe shum opcione tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim