Resiver Humax

Shitet nga: Asllan 05 Pri 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Resiver Humax Full Hd 1080p ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim