Shes ose ndrroj me TS-ja

Shitet nga: Kenwood 01 Mar 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Pajaqallen gjendje tmir firm e njohur bej edhe ndrrim me ts-ja mundeni me thir edhe ne viber +38649482532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim