Shitet Zvushnikat 2900 Watt

Shitet nga: Tahir 17 Dhj 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet 5 zvushnika 2900 Watt gjithsejt
2x500
2x620
1x660
jan shum te mir dhe te ruajtur
me bass shum te mirr dhe visokii
te pershtatshem per ndonje kaffe ose lokal
qmimi diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim