Studio,radio tip sharp me tri cd,dy kaseta,fm st.

Shitet nga: Astrit 23 Dhj 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio nuk ka zvoshnik,dhe ka nje defekt tvogel ne cd,te tjerat funksione i ka nrregull ju mirpresim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim