Subofer pioneer 1400 W.... I RI

Shitet nga: subofer pioneer 1400 W 29 Mar 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Subofer pioneer i ri osht eka 1400 W e provoni Edhe vet qvar bass ka mrena pamuk krejt ka në foto Faliminder qmimi 110 e

Keni ne foto të dijat qmimi 200 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim